Kol šiuo metu Dunkin’ mylėtojai mėgaujasi viskuo, kas susiję su moliūgų prieskoniais, kavos milžinas jau ruošiasi pristatyti savo jaukų, skanų žiemos meniu! Kaip pranešė Eat This, Not That, maisto tinklaraštininkas markie_devo Instagram įraše atskleidė, kad jie, kaip pranešama, nutekino populiaraus tinklo būsimų 2023 m. švenčių meniu. Anksčiau ši paskyra taip pat nutekėjo ir Dunkin', ir Starbucks rudens meniu, todėl galima drąsiai teigti, kad šie saldūs skanėstai ir gėrimai netrukus gali patekti į jūsų vietinę kavinę!

Kas naujo Dunkin’ui šią žiemą?

Remiantis IG įrašu, „Dunkin“ tariamai atskleis visiškai naują „Cookie Butter Cold Brew“ gėrimą su rudojo cukraus sausainių sirupu, sausainių sviesto š alta puta ir skaniu sausainių trupiniu. Be to, bus galima įsigyti ir „sausainių sviesto spurgą“, kuri bus užpildyta sviestiniu kremu (t. y. sausainių sviesto skonio!), be to, ji bus aptepta klevo glajumi ir panardinta. Speculoos sausainiai trupa.

Natūralu, kad gerbėjai komentarų skiltyje buvo pakylėti šios žinios ir pradėjo svajoti apie tai, koks gali būti naujojo š altojo užvirinio ir spurgos skonis. "Ši sausainių sviesto kolekcija yra tokia yessss!!!" vienas susijaudinęs vartotojas parašė, o kitas pridūrė: „Džiaugiuosi dėl sausainių sviesto“. (Mums irgi!)

Shutterstock

"Dar viena skani nauja prekė, kurios lauksime per šį atostogų sezoną (kaip matote įraše), yra blynų pažadinimo įvyniojimai.Šis skanėstas sujungs du mėgstamiausius Dunkin pusryčių patiekalus, o „Wake-Up Wrap“ tortiliją pakeis blynu, o tada sulankstys ją ant pasirinktų kombinacijų: kiaušinis ir sūris, šoninė, kiaušinis ir sūris, arba dešra, kiaušinis ir sūris.Kaip ir tikėtasi, gerbėjai džiaugsmingai sureagavo į šią naujieną. Vienas „Dunkino“ mylėtojas nekantriai pakomentavo: „Blynų įvyniojimai yra ten, kur yra! Nekantrauju! Kaip dar vienas sutartas raštas, blynų pažadinimo įvyniojimas yra puiki idėja!! Pagaliau laikas."

Shutterstock

Kas grįš į Dunkin' meniu?

"Neįsivaizduojame atostogų sezono be Dunkin&39;s Peppermint Mocha Signature Latte ir jos skrudintos b altojo šokolado Signature Latte, ir, laimei, mums to nereikės! Ir buvęs gėrimas, ir antrasis gėrimas (debiutavęs pernai) sugrįš į valgiaraštį šią žiemą, kartu su tinklo apelsinų spanguolių bandelėmis ir karšta kava Holiday Blend, parduodama vieno svaro maišelyje.Kalbant apie tai, kada gerbėjai gali tikėtis, kad nauji (ir patobulinti) šventiniai daiktai pasieks jų vietinį Dunkiną“, IG įraše teigiama, kad tinklas juos išleis nuo lapkričio 2 d. iki gruodžio 27 d."

Kategorija: