Julianne Hough mėgavosi ekskursijomis užsienyje, tačiau keliaudama ji taip pat sunkiai treniruojasi. Šviesiaplaukė gražuolė neabejotinai propaguoja sunkų darbą ir atkakliai žaisdama, o per Londono treniruotę neseniai „Instagram Story“ ji pademonstravo savo itin spalvingus šešių gabalų pilvo raumenis. Jos pasekėjai buvo be žado!

Instagram.com/juleshough

"

Julianne neseniai lankė Barry&39;s Bootcamp pamoką, kai ji buvo JK ir pasidalijo akimirka su savo gerbėjais.Antraštė „Eime @barrysuk“ Julianne atrodė nuostabiai prigludusi su juodais antblauzdžiais ir prie jų derėjusia juoda sportine liemenėle. Bet jei rimtai, mus labiau sužavėjo jos abs, o ne „fit-wow! Julianne pozavo kartu su aktore Maude Hirst, su kuria lankė pamokas.
Barry&39;s Bootcamp tapo įžymybių treniruotėmis JAV, ypač Los Andžele, kur tokios žvaigždės kaip Kim Kardashian ir Carrie Underwood išpopuliarino jėgos ir kardio intervalinę treniruotę. Tačiau treniruotės tapo vienodai populiarios visame tvenkinyje – tokiems kaip Harry Styles prakaitą liejo Barry&39;s Bootcamp Londone. Užsiėmimai apima treniruotes su svoriais ir bėgimo takelį. Julianne neabejotinai yra treniruočių profesionalė, ne tik Barry&39;s Bootcamp, ir netgi sukūrė savo kūno rengybos platformą, pavadintą KINRGY, su užsiėmimais, kuriuose yra tai chi, jėgos treniruotės ir kardio, kad būtų galima lengvai sekti dinamiškus prakaito užsiėmimus."

Instagram.com/juleshough

34 metų piktograma „Šokiai su žvaigždėmis“ taip pat žavi, kai nesportuoja. Gražuolė neseniai pribloškė savo 5,1 mln. „Instagram“ sekėjų nuostabiu praėjusios savaitės atostogų Italijoje apžvalga.

Hough pademonstravo kai kuriuos savo skanius patiekalus iš Romos ir lankytinus objektus iš savo vacay-plus, tikroji žvaigždė: nuostabią šilkinę suknelę, kurią ji vilkėjo būdama užsienyje.

Kategorija: