Kim Kardashian neseniai buvo nufotografuota su aptempta, visiškai juoda apranga, džiaugdamasi savo dukra North West, 9 m., krepšinio rungtynėse. 42 metų realybės žvaigždė praėjusią savaitę buvo nupirkta viename poilsio centre Los Andžele, Kalifornijoje, ir nors jos apranga demonstravo pastebimą svorio kritimą, kai kurie gerbėjai turėjo daugiau pasakyti apie įtariamą plastinę operaciją.

Kardashian nosis pastaruoju metu atrodė „kitaip“

Kaip pranešė The Sun, gerbėjai populiariame Kardashian Reddit puslapyje pradėjo spėlioti apie SKIMS įkūrėjo nosies formą ir galimą operaciją. Siūlas paklausė: „Ar Kim gavo KITĄ nosies operaciją? kai gerbėjai pradėjo domėtis naujausiomis KKW Beauty magnato nuotraukomis

Vienas vartotojas forume rašė: „Sąžiningai kiekvieną kartą, kai matau ją internete, o dabar laidoje ji atrodo kitaip“, kaip pasakė kitas, „Galbūt todėl jos paakiai irgi atrodo šiek tiek patinę patinę po operacijos.“

Atrodė, kad kažkas pasigedo, kaip Kardashian atrodė anksčiau, ir rašė: „Jos originali nosis buvo tokia tobula. Jos veidas buvo toks tobulas! Liūdna, ką ji su tuo padarė“. Kitas pakomentavo: „Manau, kad ji taip pat padarė kažką keisto savo akims“.

Plastinės chirurgijos neigimo istorija

Nors Kardashian dar neatsakė į pastarojo meto gerbėjų spėliones dėl tariamo jos nosies operacijos, keturių vaikų mama savo interviu žurnalo „Allure Magazine“ viršelyje birželio mėn. bandė išsklaidyti kitus gandus.

Kardashian prisipažino, kad jos kaktoje yra „šiek tiek botokso“, bet buvo įsitikinusi, kad niekada negaus nieko kito, pabrėždama: „Be užpildo“. Tuo metu ji pridūrė: „Niekada nepildė nei lūpų, nei skruostų“.

Nors žvaigždės išvaizda išaugo ir pasikeitė nuo 2007 m. „Keeping Up With The Kardashians“ premjeros, ji visada konkrečiai neigia gandus apie rinoplastiką. „Niekada nesidariau nosies“, – atskleidė Kardashian darydama makiažą per 2023 m. vasario mėn. Mario Dedivanovičiaus meistriškumo kursą. Ji pridūrė: „Visi manė, kad taip darau, ir aš pasakiau, kad laukiu, kol turėsiu vaikų, nes išryškės tavo tikrosios savybės.“

Grožio procedūrų prioritetas

Kardashian ir toliau neigia arba menkina gandus, susijusius su plastine chirurgija, ir pabrėžia, kad jos stulbinanti išvaizda atsirado dėl laiko ir pastangų, kuriuos ji skiria savo grožio ir odos priežiūros rutinoms.

„Man tikrai nuoširdžiai rūpi, kad gerai atrodyčiau“, – sakė ji Allure. „Man tikriausiai rūpi daugiau nei 90 procentų šios planetos žmonių. Ji prisipažino: „Nelengva, kai esi mama ir esi išsekusi dienos pabaigoje arba moki mokykloje, o aš esu visa tai, kas išvardinta.Grožio procedūras atlieku dažniausiai vėlai vakare. Kai visi guli lovoje, aš atlieku gydymą lazeriu.

Atrodo, kad vienintelis tikras leidimas gerbėjams yra subtilus Botox, kai kalbama apie Kardashian, kaip ji pakartojo: „Aš niekada neturėjau priaugintų blakstienų. Niekada nieko nedariau. Šiandien turiu lašelį tušo. Niekada nesu pripildęs savo skruostų. Aš niekada nepripildžiau savo lūpų." Vis dėlto gerbėjai ir toliau dalijasi mintimis apie jos „naują nosį“, kai kiti ją gina ir „netiki“, kad ji pateko po peiliu.

Kategorija: