Geriausi jūsų gyvenimo plaukai nėra už tavęs, net jei sulaukei tokio amžiaus, kai manote, kad dauguma plaukų tendencijų yra skirtos labai jauniems žmonėms ir jums nebetinka. Pjaustyti dubenį? Kefalai? Tai yra stiliai, kuriuos geriausia palikti drąsiems arba parodyti žurnalų redakcijose. Tačiau yra daugybė kitų variantų (nesvarbu, ar mėgstate nešioti ilgus, trumpus ar kažkur tarp jų), kurios yra įdomios realiame gyvenime. Dabar, kai išsiaiškinote savo asmeninį stilių ir jaučiatės labiau pasitikintis tuo, kas esate, tikrai galite atsipalaiduoti ir smagiai išbandyti kitokią šukuoseną, kuri išryškina jūsų asmenybę.Jei nesate tikri, nuo ko pradėti, peržiūrėkite šiuos tris madingus, jaunatviškus kirpimus, kuriuos šį rudenį turėtų išbandyti kiekviena vyresnė nei 40 metų moteris.

Sluoksniuotas Bobas

Sluoksniuota boba niekada neišeina iš mados – ir šį rudenį ji yra mėgstamiausia, nes ji visada atrodo gaivi, o plaukai atrodo sveikesni ir tankesni.

„Šis kirpimas atrodo jaunatviškai, nes išryškina svarbius jų veido bruožus, tokius kaip žandikaulio linija“, – sakė Jeanas Lopezas, „LilyHair“ įkūrėjas. „Be to, šis kirpimas patogus, nes jį galima lengvai formuoti kasdieniams ar proginiams renginiams. Todėl rekomenduoju jį suaugusioms moterims, kurios nori atrodyti jauniau ir madingai, bet nori mažiau pastangų išlaikyti išvaizdą. Taigi, bandydami pasiekti tobulą stilių, paprašykite savo stilistų apriboti ilgį iki tik kelių colių žemiau smakro ar pečių lygio. Galite padaryti jį šonuose, kad atrodytumėte plonesni arba gauruotas, puikiai tinka norint padidinti plaukų apimtį.”

Raktikaulio-ganymo skiltis

Galbūt bobas jums yra šiek tiek per trumpas, ir jūs norite palikti šiek tiek ilgio plaukams. Jokių problemų – susipažinkite su raktikauliu besiganančiomis sritimis – tai prašmatnus pasirinkimas įvairaus amžiaus moterims.

„Collarbone-Grazing skiltis“ „Hairdo Hairstyle“ vyriausiasis redaktorius. „Šis lobinis stilius puikiai tinka apvaliems, kvadratiniams ir ovaliems veidams, nes puikiai subalansuoja veido formą.“

Sluoksniuotas vidutinio kirpimo

Didžiausios diskusijos, susijusios su senėjimu ir plaukais, visada kyla: ar galima ar reikėtų juos išlaikyti ilgai? Atsakymas priklauso nuo to, kaip sveiki jūsų plaukai atrodo ilgesni. Jei jis nuolat lūžta, kai auga už pečių, geriau apriboti ilgį iki peties arba virš jo. Kitas triukas yra pridėti sluoksnius, kurie sukuria judesius ilguose plaukuose, kad jie nenukristų tiesiai žemyn, vilkdami kartu su savimi ir jūsų bruožus.

„Natūralios vidutinio ilgio sluoksniuotos bangosyra dar vienas madingas stilius, išryškinantis jumyse jaunystę“, – sakė Rawling. „Tai paprastas lauko stilius, skirtas natūraliai banguotiems plaukams. Tai stilius, kuriam tereikia drėgnus plaukus patepti šiek tiek putų arba garbanotų kremų ir leisti jiems išdžiūti, ir būsite gerai.

Senėti nereiškia, kad reikia apsiriboti kirpimais plaukams (nors puikus kirpimas prie pixie atrodo rafinuotai ir stulbinančiai). Išbandykite vieną iš šių madingų ir jaunatviškų alternatyvų ir smagiai demonstruokite savo naują stilių.

Kategorija: