Taylor Swift šią savaitę sustojo „The Tonight Show New York City“ renginyje, kad aptartų savo rekordinį hitą „Midnights“, nufilmuotų jos „Bejeweled“ muzikinį klipą ir dar daugiau su vedėju Jimmy Fallonu. „Grammy“ laureatė (32 m.) pasipuošė retro nespalvotu, geometrinio rašto kelnių kostiumu, kuris parodė jos mažą juosmenį ir polinkį į vintažinę madą.

Swift pritaikytas švarkas buvo derinamas su tiesiomis apatinėmis kelnėmis su tokio paties rašto.Dainininkės „Anti-Hero“ rinkinys yra Dorothee Schumacher, o ji užsegamą viršutinę dalį uždėjo ant atitinkamo apykaklės. (Tokia prašmatni!) Swift užbaigė savo išvaizdą su dangų siekiančiais juodais platforminiais Jimmy Choo batais, o aptakų, elegantišką aprangą papuošė sidabriniais Nickho Rey lankeliais ir stambiais žiedais.

„Levandų miglos“ dainų autorė vilkėjo ilgas, šviesias kirpčiukus ir kirpčiukus. Ji viską papildė juodu katės akių pieštuku, dūminiais akių šešėliais, blakstienų tušu ir savo firminiais senojo Holivudo stiliaus raudonais lūpų dažais.

Swift susėdo duoti interviu su 48 metų Fallon, praėjus vos trims dienoms po dešimtojo studijinio albumo Midnights išleidimo, kuris, kaip pranešė „Rolling Stone“, sumušė „Spotify“ rekordus ir tapo „dažniausiai transliuojamu projektu per vieną dieną“. tarnybos istorijoje“. Iš šalies tapusi popžvaigždė Fallon papasakojo, kad ji turi „psichotišką kiekį“ velykinių kiaušinių, skirtų LP, kuriuos ji saugojo PDF faile, džiaugdamasi milijonais jos gerbėjų.

„Aš esu šalia savęs“, – sakė Swift apie savo albumo kritikų įvertinimą ir Swiftie pritarimą. „Jaučiuosi labai priblokštas gerbėjų meilės įrašui. Man 32 metai, todėl mus laiko geriatrinėmis popmuzikos žvaigždėmis. Taigi aš tiesiog džiaugiuosi, kad esu čia“. Be to, Swift taip pat užsiminė apie turą po jos naujausio albumo išleidimo: „Manau, kad turėčiau tai padaryti. Kai ateis laikas, mes tai padarysime. Pasiilgau“, – sakė ji.

Vidurnaktėms Swift dar kartą bendradarbiavo su muzikantu ir prodiuseriu Jacku Antonoffu, taip pat kartu su Lana Del Rey sukūrė trečiąjį albumo kūrinį „Snow on the Beach“. Nors Swift per pastarąsias kelias savaites sėkmingai reklamavo savo naują projektą „TikTok“, ji taip pat dirbo su „Spotify“, siekdama efektyviai erzinti ir išleisti dainų tekstus iš „Midnights“ reklaminiuose stenduose visame pasaulyje. Kaip matyti socialinėje žiniasklaidoje, tai apėmė Nešvilį (kur ji pradėjo kurti muziką), Niujorką, San Paulą ir Londoną.

Vos po to, kai „Midnights“ oficialiai pasirodė „Spotify“ spalio 21 d., platforma trumpam sudužo, nes gerbėjai klausydamiesi užplūdo programą.Dabar galite nedelsdami transliuoti „šedevrą“ visoje jo šlovėje kartu su keliais papildomais takeliais, kuriuos Swift pridėjo po kelių valandų, laikydamas juos savo „3 am Edition“ dalimi.

Kategorija: