Drėkinamieji ir valikliai yra puikūs ir viskas, bet kalbant apie odos priežiūros produktus, kurie laikomi keičiančiais žaidimą, dėmesio centre yra serumai. Sunku rasti odos priežiūros gerbėją, kuris nebūtų ištikimas vienam ar dviem serumams, paprastai tepamiems ryte ir vakare kaip odos priežiūros rutinos dalis. Puikus serumas suteikia odai didelį impulsą, nes jame yra specifinių ingredientų, kurie gali išspręsti tokias problemas kaip sausa oda, smulkios raukšlės, saulės dėmės ir netolygus atspalvis. Tačiau serumų sprogimas rinkoje reiškia, kaip visada, dar didesnis iššūkis rasti tokį, kuriame būtų aukštos kokybės ingredientai, kurie iš tikrųjų veikia.Bella Schneider, klinikinė estetinė specialistė, produktų formuluotoja, dienos SPA savininkė ir meistrė trenerė, rekomenduoja šiuos tris serumo ingredientus, kad oda akimirksniu atrodytų jaunesnė.

Hialurono rūgštis

Pagrindinė odos drėkinimo molekulė yra hialurono rūgštis (HA), kuri, pasak Schneiderio, turi unikalų gebėjimą sulaikyti vandenį. Tai reiškia, kad įlašinus kelis lašus hialurono rūgšties serumo po prausimosi ir prieš drėkinamąjį kremą, oda gali būti lygesnė ir labiau spindinti. „Mums senstant pagrindinių medžiagų, įskaitant hialurono rūgštį (kartu su kolagenu ir elastinu), gamyba odoje mažėja“, – sakė Schneideris. „Hialurono rūgštis padeda odai ištempti ir sumažinti odos raukšles bei linijas.

Kaip naudoti:

Pravalę, kol oda dar drėgna, delnais įlašinkite porą lašų į veidą. Nepamirškite iškart po to patepti drėkinamuoju kremu, kad sulaikytumėte hidrataciją.

Apribojimai:

Nenaudokite HA ant sauso veido, nes jis sugeria drėgmę iš gilesnio lygio, todėl tai padidins sausumą, sakė Schneideris. „Kai naudojate hialurono rūgštį, būtina naudoti drėkinamąją priemonę, kad ji būtų veiksminga.“

Retinoidai

„Šis terminas vartojamas vitamino A junginiams, tokiems kaip retinolis ir retinoinė rūgštis, kurie padeda atkurti saulės žalą, hiperpigmentaciją, smulkias linijas ir raukšles“, - sakė Schneideris. „Retinolis serumuose dažniausiai randamas tokiomis formomis kaip Retinyl Palmitate. Jie padidina ląstelių apykaitą ir odos kolageno gamybą ir yra vienas iš veiksmingiausių vietinių anti-senėjimo ingredientų.

Kaip juo naudotis:

Schneideris sakė, kad retinolio reikia vartoti mažais kiekiais ir ne per dažnai. Pradėkite kas antrą dieną, kol jūsų oda pripras, tada pereikite prie kasdienės. Tipiški šalutiniai poveikiai yra sausumas, sandarumas, lupimasis ir paraudimas, ypač pradedant pirmą kartą.

Apribojimai:

„Per daug vartojami retinoidai gali sukelti paraudimą, pleiskanojimą ar sudirginimą“, – sakė Schneideris. „Nereceptiniai retinoidai yra švelnesni ir turi mažiau šalutinių poveikių, tačiau gali būti mažiau stiprūs. Recepto stiprumas gali būti veiksmingesnis, tačiau sukelia stipresnį šalutinį poveikį ir reikalauja jūsų dermatologo arba gydytojo nurodymų.“

Vitaminas C (askorbo rūgštis)

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas, kurį reguliariai rekomenduos dermatologai ir odos priežiūros ekspertai. "Tai apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, saulės žalos ir padeda sumažinti smulkias smėlio raukšles", - sakė Schneideris. „Svarbu ieškoti didesnės koncentracijos siekiant maksimalaus efektyvumo, kuri viršija aštuonis procentus, o 10–20 procentų yra idealus.

Kaip juo naudotis:

Po rytinio valymo (ir tonizavimo) švelniai patepkite odą vitamino C serumu, o paskui patepkite drėkinamuoju kremu ir apsaugos nuo saulės kremu.

Apribojimai:

„Vitaminas C yra labai rūgštus, todėl gali uždegti ir sudirginti odą“, – sakė Schneideris. „Jis taip pat greitai suyra ir oksiduojasi, o tai reiškia, kad laikui bėgant gali prarasti savo efektyvumą.“

Du puikūs serumai, kuriuos rekomenduoja Schneider:

Ultra-C Refine Collagen Boost Hydration Serum su 10% HA ir apelsinų

Vario ir peptidų serumas su hialurono rūgštimi

Pakelkite savo odos priežiūros rutiną į kitą lygį pasirinkę vieną iš šių veiksmingų serumų ir naudodami juos kasdien.

Kategorija: