Khloé Kardashian tiesiog šokiravo gerbėjus, nes naujausioje Hulu The Kardashians serijoje nesigėdydamas atskleidė, kokią plastinę operaciją ji nori pasidaryti kitą kartą!

Per daugelį metų Kardashianai galėjo atlikti daugybę plastinių operacijų, tačiau ne visi jie yra tokie sėkmingi kaip kiti, kai reikia prisipažinti, ką padarė! (Atminkite, kiek laiko užtruko, kol Kylie Jenner prisipažino, kad naudoja lūpų užpildus? Mes ilsinamės!) Tačiau 38-erių metų „Good American“ įkūrėja galbūt atviresnė nei kitos jos seserys, nes prisipažino, kad papuolė po peiliu. , taip pat nesidrovi papasakoti gerbėjams apie būsimas plastines operacijas!

Kodėl Khloe Kardashian „tikrai svarsto“ gauti darbą su krūtimi https://t.co/kmiCvN5f3r

- Xuenou (@xuenou) 2023 m. spalio 24 d.

Krūtų didinimas

Dviejų vaikų mama atskleidė, kad rimtai svarsto galimybę pasididinti krūtis, kad galėtų konkuruoti su vyresnėmis seserimis Kourtney Kardashian (43 m.) ir Kim Kardashian (42 m.), kurios, Khloé nuomone, turi daug geresnę iškirptę nei ji! „Aš tikrai galvoju susitvarkyti savo krūtis. Tiesiog apie tai nuolat galvoju“, – laidoje sakė ji, prieš pradėdama sakydama, kad tikrai pastebi skirtumą tarp savo ir seserų, kai jos dėvi maudymosi kostiumėlius!

„Aš dėviu latekso viršutinę dalį su liemenėlėmis, todėl dabar jie atrodo puikiai ir norėčiau, kad jie taip atrodytų visą laiką. Aš tiesiog noriu pilnesnio, pavyzdžiui, kai pamatai mane su bikiniu, aš neturiu iškirptės“, – tęsė ji. „Kaip mano seserys turi tokį platų skilimą. Tiesiog turiu juos pamatyti be šio viršutinės dalies, bet tai jau kitam pasirodymui“, – juokavo ji.

Khloé prieš jos seseris

Tai ne pirmas kartas, kai Khloé prabilo apie tai, kad yra lyginama su vyresnėmis seserimis. Šių metų pradžioje kalbėdamas su „Variety“, Khloé sakė: „Kai buvau jaunesnis, visada buvau lyginamas su savo seserimis taip, kad negalėjau būti su jomis susijusi, nes atrodome kitaip. jiems, ypač mados ar grožio pasaulyje, lyginant mūsų kūnus ar veidus.“

Khloé Kardashian nosies darbas

Iš pradžių tylėjusi, Khloé prisipažino, kad 2023 m. pavasarį jai buvo atlikta rinoplastikos procedūra, ir pasakė, kad tik gailisi, kad to nepadarė anksčiau! „Visą savo gyvenimą sakyčiau, kad visada norėjau, kad mano nosis būtų sušukuota, amžinai“, – Khloé pasakojo Robinui Roberts specialiajame ABC laiške apie savo šeimą. „Bet tai yra jūsų veido viduryje ir baisu apie tai pagalvoti. Bet pagaliau įgavau drąsos ir tai padariau, ir man tai patinka.”

„Man visi sako: „O Dieve, jai buvo persodintas trečias veidas“, bet man buvo atliktas vienas nosies operacija“, – ji taip pat pasakojo Andy Cohen per atskirą interviu 2023 m. birželio mėn. Ir visi taip susierzina, kodėl man apie tai nekalbu? Niekas manęs niekada neklausė.“

Khloé Kardashian neseniai atlikta operacija

Paskutinė Khloé operacija buvo šiek tiek kitokia, nes tai buvo ne kosmetinis gydymas, o galimai išgelbėti gyvybę! Khloé atskleidė, kad jai turėjo būti atlikta „nedelsiama operacija“, kad būtų pašalintas odos vėžio auglys nuo skruosto, kuris vėliau buvo uždengtas tvarsčiu, dėl to ji redagavo dalį savo veido naujausiose nuotraukose socialiniuose tinkluose.

„Mačiau daugybę istorijų apie nuolat besikeičiantį tvarstį ant mano veido, kai kuriems iš jūsų kyla klausimas, kodėl aš jį nešiojau pastarąsias kelias savaites“, – rašė ji savo „Instagram Story“ paskyroje. laikas. „Pastebėjęs nedidelį guzelį ant savo veido ir darydamas prielaidą, kad tai nereikšminga kaip įtrūkimas, nusprendžiau atlikti jo biopsiją praėjus 7 mėnesiams po to, kai supratau, kad jis nejučia.Dermatologė dr. Tess Mauricio (@drtessmauricio) jį ištyrė, o antrąją biopsiją atliko daktaras Danielis Behroozanas (@drdanbehroozan), nes tai, ką jie abu matė, buvo neįtikėtinai reta mano amžiaus žmogui. Po kelių dienų man buvo pasakyta, kad man reikia nedelsiant atlikti operaciją, kad pašalinčiau auglį nuo veido.“

Gerbėjų reakcijos

Khloé gerbėjams gali patikti, kokia atvira ji kalba apie plastines operacijas, tačiau tai nereiškia, kad jie pritaria! Khloé gerbėjai jau daugelį metų maldavo jos nebedaryti kosmetinių operacijų – ypač lūpų užpildų – ir taip pat rodė susirūpinimą dėl jos vis mažėjančio rėmo.

„Per liesas Khloé, prašau, sustok“, – prašė vienas gerbėjas aukščiau esančios nuotraukos komentarų skiltyje. "Ar ji serga?" – paklausė kitas. „Grįžkite į savo buvusį dydį, atrodai sergantis“, – komentavo kitas susirūpinęs gerbėjas. „Jums reikia nustoti reklamuoti, kad ji atrodo labai liesa ir tai nėra sveika“, – rašė kita, o po jos – dvi liūdnos jaustukai.

Kategorija: