Praėjusią savaitę Italijoje vykusio Romos kino festivalio gerbėjai buvo pakylėti pamatę Russellą Crowe, kuris puošia raudonąjį kilimą, o jo mergina dalyvavo renginyje šalia jo (pirmą kartą viešai). „Oskarą“ laimėjęs aktorius (58 m.) ir jo pasimatymas Britney Theriot (31 m.) reklamavo būsimą Crowe filmą „Pokerio veidas“, kuriame jis vaidina ir kurį režisavo.

Russellas Crowe, 58 m., debiutuoja ant raudonojo kilimo su mergina Britney Theriot, 31 m. https://t.co/9l4FCCLBAH pic.twitter.com/rH75hzHrWw

- Šeštas puslapis (@PageSix) 2023 m. spalio 17 d.

The Thor: Love & Thunder žvaigždė pasipuošė visiškai juoda išvaizda su klasikiniu kostiumu ir tamsesniais marškiniais. Theriot, kuri su Crowe susitikinėja beveik dvejus metus (pirmą kartą jie sukėlė romantikos gandus 2023 m. lapkritį), stulbino vilkėdama be petnešėlių, geometrinio rašto, įvairiaspalvę suknelę su juoda sankaba ir prie jos priderintus elegantiškus aukštakulnius. Besišypsantis duetas pozavo nuotraukoms ir, kaip rašė kai kurie „Twitter“ vartotojai, atrodė, kad žiūrėjo vienas į kitą „meiliai“.

Nors daugelis gerbėjų gali prisiminti gandus ir nuotraukas, užsimenančius apie Crowe ir Theriot romaną bėgant metams, šis pasirodymas kino festivalyje žymi jų debiutą ant raudonojo kilimo. Gražaus proto ikona ir buvusi aktorė apie savo santykius paviešino 2023 m. pabaigoje, praėjus dvejiems metams po to, kai Crowe baigė skyrybas su 15 metų žmona aktore ir dainininke bei dainų autore Danielle Spencer.

2003 m. balandžio 7 d. Akademijos apdovanojimo „Gladiatorius“ aktorius Russellas Crowe (39) susituokė su dainininke Danielle Spencer (32) savo 560 akrų galvijų fermoje Nana Glen mieste, Naujajame Pietų Velse, Australijoje Today OnThisDate PeopleĮvykis PR pic.twitter.com/bKDmxL50Pb

- Amir Alhaj | ASM | Tarptautinis viešųjų ryšių konsultantas ℠ (@AmirAlhaj_ph) 2023 m. balandžio 7 d.

Crowe pirmą kartą buvo pastebėtas kartu su Theriot Sidnėjuje, Australijoje, kartu žaidžiant tenisą 2023 m. lapkritį, kaip matyti iš „The Daily Mail“ paskelbtų nuotraukų. Pranešama, kad pora susipažino 2013 metais filmuojant „Broken City“, rašo IMDB. Svetainėje taip pat nurodomas Theriot kaip Crowe padėjėjas jo 2023 m. filme The Greatest Beer Run Ever, kuriame taip pat vaidino Zacas Efronas.

Theriot, anksčiau dirbusi aktore, pakeitė karjeros kelią ir dabar dirba nekilnojamojo turto srityje. 2023 m. spalio mėn. ji prisijungė prie Luizianos agentūros Mirambell Re alty kaip agentė, o 2023 m. vasario mėn. agentūra „Facebook“ įraše paskelbė, kad ji buvo viena geriausių to mėnesio individualių gamintojų.

Russellas Crowe išeina kartu su amerikiete Britney Theriot https://t.co/co5KwamRWh

- M J White (@pallisier) 2023 m. spalio 19 d.

Prieš Crowe susipažindamas ir pradėdamas susitikinėti su Theriot, Naujosios Zelandijos aktorius 2003–2023 m. buvo vedęs Danielle Spencer. „Lés Miserables“ žvaigždė pirmą kartą išsiskyrė su Spenceriu 2012 m., o buvę turi du sūnus: Charlesą, 18, ir Tennysonas, 16.

Per tą laiką, kai Crowe ir Theriot pirmą kartą buvo pastebėti kartu, paparacai juos kelis kartus nufotografavo žaidžiančius tenisą ir užsiimančius PDA Sidnėjuje. Atrodo, kad tai yra jų susidomėjimas, nes jie taip pat buvo užfiksuoti kartu sėdėdami sausio mėn. Australijos atvirajame čempionate, stebėdami moterų vienetų finalo rungtynes tarp australės Ashleigh Barty ir amerikietės Danielle Collins.

Liepos mėnesį Crowe socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo savo ir Theriot nuotrauka su savo sūnumis ir jų draugais. Grupė išvyko į Romą pažintinės kelionės, o gerbėjai žino, kad šiame mieste jis nufilmavo filmą Gladiatorius. Savo asmenukės antraštėje vis toks šmaikštus Crowe, pozuodamas istoriniame Koliziejuje, parašė: „Nuvežu vaikus pasižiūrėti mano senojo biuro“.

Nuvežu vaikus pasižiūrėti mano senojo biuro pic.twitter.com/uySmnOWHvo

- Russell Crowe (@russellcrowe) 2023 m. liepos 18 d.

Kur aš dabar esu? pic.twitter.com/weGRGKATd5

- Russell Crowe (@russellcrowe) 2023 m. liepos 19 d.

Crowe ir Theriot taip pat keliavo kartu už Sidnėjaus ir Romos ribų, įskaitant atostogas Sen Tropeze, Prancūzijoje, rašo „The Daily Mail“. Panašu, kad pora taip pat mėgsta važinėti dviračiais, nes 2023 m. balandžio mėn. buvo pastebėti važiuojantys dviračiais su dainininke Rita Ora Sidnėjuje, o šį vasarį taip pat išvyko į Valentino dienos kelionę dviračiais.

Russellas Crowe'as Romoje su savo mergina Britney Theriothttps://t.co/nnqm2YD8zuEntertainmentNews pic.twitter.com/SZGo5i1UDw

- NowMyNews (@NowMyNews) 2023 m. spalio 21 d.

Neseniai jiedu buvo matyti važinėjant dviračiais Dubline, Airijoje, 2023 m. rugpjūčio mėn., kur Crowe filmavo „Popiežiaus egzorcistą“, rašo „The Sun“. Būsimo jo filmo „Pokerio veidas“ premjera kino teatruose pasirodys lapkričio 16 d.

Kategorija: