Kate Hudson yra garsenybė, į kurią visada kreipiamės, kai mums reikia motyvacijos atrodyti mielai treniruojantis. Šviesiaplaukė kūdikis yra ne tik „rom-com“ piktograma, ji taip pat yra „Fabletics“ pradininkė ir niekada nenuvilia savo laisvalaikiu.

Tačiau pastaruoju metu Kate mus vis labiau stebina savo itin puošnia išvaizda. Kai pamatėme itin žemo kirpimo kombinezoną, kurį ji paskelbė Instagram, negalėjome patikėti, kaip tai atskleidžia! Ji niekada neatrodė geriau – slinkite nuotraukas!

Kate pasidalijo savo giliai V raidės formos kombinezonu ir galime pasakyti tik vau vau, vau.Kate savo spalio 13 d. įrašo antraštėje „Prieš žaidimo @monotofficial vakarienės laikas“ parašė juodą širdies jaustuką, kad atitiktų jos stulbinamą nespalvotą juodą „tinkamą“. Galbūt norėsite sužinoti, iš kur yra neįtikėtinas Kate kombinezonas. Na, tai ne kas kitas, o kultinio mėgstamo prekės ženklo Mônot. Žvaigždės, tokios kaip Gisele Bündchen ir Hailey Bieber, pasipuošė garsiomis šio prekės ženklo iškirptomis ir itin karštomis išvaizdomis.

Šviesiaplaukė gražuolė iki devynerių apsirengė populiariame meno renginyje „Frieze London“. „Frieze London“ šiemet vyko spalio 12–16 dienomis garsiajame Londono Regent’s parke ir yra viena iš vienintelių mugių, kuriose daugiausia dėmesio skiriama tik šiuolaikiniam menui – ir tapo tiek mados, tiek meno renginiu. Pamačius itin prašmatnią Kate išvaizdą, tai tik to įrodymas – ji atrodo pasiruošusi mados savaitei. Hudson gerbėjai tikrai gyveno dėl šios išvaizdos – jos 15,8 mln. sekėjų sulaukė 123 tūkst. paspaudimų „Patinka“.

Ar paminėjome, kad Kate sustojo su savo išvaizda? Anksčiau šiais metais šviesiaplaukė gražuolė meistriškai kūrė ryškiai rožinius aukštakulnius su įvairiomis išvaizdomis, įskaitant drąsų mini sijoną, kuris demonstravo itin atspalvias kojas.Ir vienas iš mūsų mėgstamiausių ansamblių buvo iš jos kelionės į Majamį, kur vyko „Food Network South Beach Wine & Food Festival“, atstovaujantis jos „King Vodka“ etiketei.

Kate pademonstravo savo stangrius išlinkimus vilkėdama prie kūno prigludusią violetinę kirpimo suknelę su pagal spalvą suderintais kulnais, o mes vis dar esame apsėsti. O kas galėtų pamiršti itin permatomą raudoną suknelę, kurią ji vilkėjo per savo filmo „Mona Liza ir kraujo mėnulis“ premjerą Venecijos kino festivalyje praėjusį rudenį? Ne, ne mes – vis dar galvoju apie Kate akimirką be liemenėlių.

Kategorija: