Nėra nieko panašaus į karštą, jaukų gėrimą, kuris sušildytų jus iš vidaus š altesniais mėnesiais. Įsibėgėjus rudeniui, galite užsinorėti kažko karšto ir saldaus, kad pataikytumėte į vietą, bet, deja, daugelis jūsų mėgstamų gėrimų tikrai gali apimti cukrų ir kalorijas, o tai tikrai nėra idealu, jei esate bando numesti svorio. Vis dėlto nesijaudinkite! Yra keletas variantų, kurie iš tikrųjų gali padėti pasiekti svorio metimo tikslus, skatinant medžiagų apykaitą, įskaitant vieną žolelių arbatą, kurią sveikatos ekspertai prisiekia.

Norėdami atrasti geriausią gėrimą, kurį galite gurkšnoti visą rudenį, kad paspartintumėte medžiagų apykaitą ir suplonintumėte juosmenį, kalbėjomės su daktare Gabriela Rodríguez Ruiz, Vida Wellness Beauty FACS mokslų daktare. Ji papasakojo viską apie imbiero citrinų arbatos naudą sveikatai.

Shutterstock

Imbierinė citrinų arbata

"Apgailestaujame, kad, deja, sveikiausias šio rudens gėrimas nėra „Pumpkin Spice Latte“ su cukrumi. Vis dėlto, nors ji nėra tokia prakaituota ar kreminė, imbiero citrinų arbata pasižymi puikiu skoniu ir daugybe naudos sveikatai, todėl ji yra puiki sveika alternatyva, kai jums reikia ko nors pasiekti. Tiesą sakant, daktaras Ruizas sako, kad tai netgi gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą! Ji sako, kad imbieras turi termogeninių savybių, kurios padeda padidinti kūno temperatūrą ir deginti kalorijas."

"Imbieras taip pat padės pasiekti plokščio pilvo tikslus dėl kitos priežasties: jis gali kovoti su pilvo pūtimu.(imbieras) padeda pagerinti virškinimą ir gali sumažinti pilvo pūtimą. Taip yra todėl, kad imbiere yra junginių, skatinančių skrandžio motoriką ir padedančių įsisavinti maistines medžiagas, dr. Ruizas siaučia, aiškindamas, kad kai mūsų virškinimas funkcionuoja tinkamai, galime geriau apdoroti valgomą maistą ir užkirsti kelią perteklinio svorio augimui. Tobula!"

"Ir mes dar net nepriėjome prie citrinos dalies! Pasak daktaro Ruizo, šis ingredientas tikrai gali turėti vitamino C, kuris padeda deginti riebalus ir palaiko sveiką imuninę sistemą. Ji pažymi, kad jei nevartojate pakankamai vitamino C, rizikuojate kaupti kūno riebalus, todėl reguliariai į arbatą įlašinant šiek tiek citrinos yra puikus būdas išlikti kiek įmanoma lieknesniam. Be to, citrina padeda detoksikuoti kepenis, pagerindama jų gebėjimą metabolizuoti riebalus, pažymi ji. Dr. Ruiz rekomenduoja kasdien įpilti 4–6 šaukštus citrinos sulčių, vandens ar arbatos, kad gautumėte naudos."

"Nors ši arbata pati savaime yra skani, kai kurie iš mūsų turi gana stiprius smaližius. Jei patenkate į šią kategoriją, daktaras Ruizas rekomenduoja rinktis natūralų saldiklį (pvz., medų), o ne dirbtinius saldiklius ir rafinuotą cukrų. Tačiau atminkite, kad meduje gausu angliavandenių dėl fruktozės ir gliukozės kiekio, todėl naudokite jį saikingai, jei jūsų tikslas yra numesti svorio, įspėja ji."

"Žinoma, dienos pabaigoje nėra stebuklingų priemonių greitesnei medžiagų apykaitai ar lengvam svorio metimui. Kaip primena daktaras Ruizas, šis gėrimas tik papildys subalansuotą mitybą ir reguliarią mankštą. Taigi svorio metimo kelionėje pirmenybę teikite sveiko maisto pasirinkimui ir fiziniam aktyvumui. Tačiau puodelis citrininės imbiero arbatos kiekvieną dieną tikrai gali turėti įtakos – ir tai daug sveikiau nei dauguma tų sezoninių Starbucks gėrimų!"

Kategorija: