Kaip „vieno langelio“ principo sistema, galite pasikliauti savo „iPhone“, kad patenkintumėte tiek daug pramogų ir praktinių poreikių. Taip pat labai patogu išjungti bankininkystę „iPhone“ arba palaikyti ryšį su draugais ir šeima, sėdėti, atsipalaiduoti ir transliuoti filmus, žaidimus ir muziką savo įrenginyje. Tačiau atsižvelgiant į tai, kiek skirtingų būdų galite naudoti savo telefoną (ir kiek laiko jam praleidžiate), nenuostabu, kad telefono baterijai kartais sunku išlaikyti įkrovą. O jei esate įprastas turinio transliuotojas, tikriausiai pastebėsite, kad jūsų akumuliatorius senka dar greičiau, kai žiūrite mėgstamus „Netflix“ serialus.Be lėtesnės baterijos, srautinio perdavimo klaidos taip pat gali išeikvoti duomenis. Štai trys srautinio perdavimo įpročiai, kurie, pasak technologijų ekspertų, sugadina jūsų iPhone:

Srautas per Wi-Fi

Anot „Mobile Guru Australia“ technikos eksperto Neilo, viena didžiausių klaidų, kurią galite padaryti, yra srautinis perdavimas per „Wi-Fi“. „Nors gali atrodyti, kad būtų gera idėja išsaugoti duomenų planą, srautinis perdavimas per „Wi-Fi“ iš tikrųjų gali sunaudoti daugiau akumuliatoriaus energijos ir duomenų nei srautinis perdavimas per korinį ryšį“, – sakė Neilas.

Didelės raiškos vaizdo įrašų transliacija

Kita žmonių klaida yra didelės raiškos vaizdo įrašų transliavimas. „Nors HD vaizdo įrašai atrodo puikiai, jie gali sunaudoti daug duomenų ir akumuliatoriaus energijos“, – sakė Neilas. „Jei norite sutaupyti duomenų ir sutaupyti akumuliatoriaus veikimo laiką, laikykitės standartinės raiškos vaizdo įrašų.“

Srautinis perdavimas ilgą laiką

Pagaliau, dar vienas įprotis, naikinantis jūsų iPhone, yra transliavimas ilgą laiką – nepaisant to, kaip viliojama ištisas valandas klausytis laidų.„Nesvarbu, ar besaikiai žiūrite serialą, ar klausotės albumo pakartotinai, valandų valandas transliuojant gali išeikvoti akumuliatorių ir sunaudoti daug duomenų“, – sakė Neilas. Pertraukos tarp turinio srautinio perdavimo gali padėti taupyti akumuliatorių ir duomenis.

Kaip srautinis perdavimas veikia jūsų iPhone akumuliatorių arba gebėjimą gerai veikti?

Net jei visada įtarėte, kad srautinis perdavimas gali paveikti jūsų iPhone akumuliatorių, kokį poveikį tai daro?

Norėdamas susidaryti idėją, Neilas rekomenduoja pažvelgti į kai kuriuos skaičius. „Remiantis neseniai atliktu tyrimu, vidutinis žmogus per dieną praleidžia beveik keturias valandas, transliuodamas vaizdo įrašus savo telefone – tai beveik trečdalis jų budrumo valandų“, – sakė Neilas. „Ir ne tik vaizdo įrašų žiūrėjimas gali turėti įtakos jūsų akumuliatoriaus veikimo laikui; muzikos ir kito garso turinio srautinis perdavimas taip pat gali pakenkti. Tiesą sakant, tyrimas parodė, kad žmonės, kurie transliuoja garso turinį savo telefonuose ilgiau nei dvi valandas per dieną, dažniau susiduria su baterijos išeikvojimo problemomis, nei tie, kurie visiškai netransliuoja garso.”

Kaip transliuoti turinį nesugadinant telefono?

Geros naujienos yra tai, kad vis tiek galite srautiniu būdu transliuoti mėgstamą turinį nesugadindami savo telefono – tiesiog atminkite kelis patarimus, pasak Neilo:

Paleiskite įrenginį iš naujo: „Tai gali atrodyti akivaizdu, bet iš naujo paleidus telefoną dažnai galima pašalinti nedidelius trikdžius, dėl kurių gali kilti problemų su srautinio perdavimo programomis“, – sakė Neilas. .

Uždarykite nenaudojamas programas: „Kai vienu metu atidaroma per daug programų, gali būti apmokestinti telefono ištekliai ir gali atsirasti netvarkingų atkūrimų ar kitų problemų“, – sakė Neilas. „Taigi, jei nenaudojate programos, uždarykite ją, kad pagerintumėte našumą.“

Patikrinti, ar yra naujinimų: „Programų atnaujinimas visada yra gera idėja, nes kūrėjai dažnai išleidžia naujinimus su klaidų pataisymais ir našumo patobulinimais“, – sakė Neilas.

Vaizdo kokybės reguliavimas: „Daugelis srautinio perdavimo programų leidžia reguliuoti vaizdo kokybę pagal ryšio greitį“, – sakė Neilas. „Jei kyla problemų dėl buferio įrašymo arba pertrūkusio atkūrimo, pabandykite sumažinti kokybę, kad pamatytumėte, ar tai padeda.“

Papildomi iPhone srautinio perdavimo patarimai

Visų pirma, pasirūpinkite, kad interneto ryšys būtų toks pat stiprus, pasak Neilo – kadangi srautinio perdavimo programos gali sunaudoti daug duomenų, todėl jei nesate prisijungę prie „Wi-Fi“ ryšio, galite greitai išnaudoti jūsų duomenų planas.

„Antra, daugelyje srautinių programų yra daug turinio, kuris yra už mokamos sienos“, – sakė Neilas. „Tai reiškia, kad norėdami žiūrėti daugumą programoje pasiekiamų laidų ir filmų, turėsite užsiregistruoti prenumerata. Tačiau paprastai siūlomi nemokami bandomieji laikotarpiai, todėl galite išbandyti programą prieš užsiprenumeravę.“

Ir galiausiai: atminkite, kad kai kurios srautinio perdavimo programos gali būti pasiekiamos ne visose šalyse. „Jei keliaujate į užsienį, galbūt negalėsite pasiekti mėgstamos srautinio perdavimo programos“, – sakė Neilas. „Prieš išvykdami patikrinkite, ar programa pasiekiama šalyje, kurioje lankotės.“

Turint tai omenyje, smagiai mėgaukitės srautiniu perdavimu – tiesiog pasirūpinkite, kad akumuliatorius būtų kuo įkrautas.

Kategorija: