Tas 70-ųjų šou pirmą kartą pasirodė mūsų ekranuose 1998 m., tačiau kiekvieno gerbėjo lūpose vis dar yra vienas klausimas: ar Mila Kunis iš tikrųjų buvo nepilnametė, kai vaidino Jackie Burkhart?!

Kiek metų buvo Milai Kunis 70-ųjų laidoje

Gandas, kad dabar 39-erių laimingiausios gyvos merginos aktorei buvo 14 metų, kai ji pirmą kartą dalyvavo atrankoje dėl vaidmens, prasidėjo prieš daugelį metų, tačiau oficialiai nebuvo išaiškinta. Iki dabar! Laimei, atsakymas nuskambėjo tiesiai iš aktorės lūpų, nes ji kartą ir visiems laikams išsklaidė gandus. Ir atsakymas kai kuriems gerbėjams gali būti netikėtas, o kiti gali sušukti, kad žinojo visą laiką!

„Sklinda gandas, kad aš galiu meluoti apie savo amžių 70-ųjų šou. Norėčiau dabar labai aiškiai pasakyti: aš melavau. Gerai? Aš tai padariau“, – „Bad Moms“ aktorė prisipažino per interviu „Vanity Fair“, o vėliau atskleidė, kad aktorių atrankos komanda neturėjo jokio supratimo apie jos tikrąjį amžių, kol ji subtiliai savo sutartyje nepaprašė „studijos mokytojo“. Taip!

„Tačiau iki tol, kol nuėjau pas tuometinius prodiuserius, tinklo skambučius, prieš gaudamas darbą, turi pasirašyti sutartį. Ir savo sutartyje turėjau pažymėti žvaigždutę ir būti kaip „Studijos mokytojas“. O jie tokie: „Ką tu turi galvoje?“ O aš sakiau: „O, P.S. Man 14 metų.''

Mila Kunis kaip Jackie Burkhart 70-ųjų laidoje

Kiek metų buvo kitiems 70-ųjų laidos aktoriams?

Tačiau Mila toliau sakė, kad tai dar ne pasaulio pabaiga, bet jos aktorių atranka tuo metu buvo šiek tiek neįprasta: „Kaip tai buvo klestėjimo laikais, kai vyresni vaikai vaidino mažesnius vaikus, o aš iš tikrųjų buvau veikėjo amžiaus.Priešingai, Wilmeriui Valderramai ir Laurai Prepon buvo 18 metų, Ashtonui Kutcheriui ir Topheriui Grace'ui – 20, o Danny Mastersonui – 22 metai pasirodymo pradžioje.

Splash News

Kas pradėjo gandą, kad Mila Kunis buvo nepilnametė?

"Gandas iš tikrųjų prasidėjo prieš visą dešimtmetį, kai pati Mila apie savo amžių kalbėjo laidoje „The Tonight Show“ su Jay Leno 2012 m. Teisiškai man buvo 14 metų, ji prisipažino apie savo pirmąjį atranką laidoje. techniniai dalykai, kuriais ji apgaudinėjo aktorių atrankos režisierius."

"Pasakiau jiems, kad man bus 18 metų, o tai techniškai nėra melas, nes vienu metu, atsižvelgiant į tai, kad viskas klostėsi gerai, man buvo 18 metų. Bet tuo metu, jei pasikalbėtumėte su (serialo kūrėjais) ) Bonnie ir Terry Turner, jie buvo tokie mieli, sakydavo: „Tuo metu mes tave mylėjome, tai kas mums rūpėjo?“"

Kategorija: