Pranešama, kad audringas Olivia Wilde ir Jasono Sudeikio išsiskyrimas buvo blogesnis, nei gerbėjai galėjo manyti anksčiau. Buvusios poros santykių pabaiga (ir gandai apie Wilde'o neištikimybę) sulaukė daugybės antraščių nuo tada, kai ji paskelbė apie savo santykius su Harry Styles (kuris vaidino 2023 m. jos režisuotame filme „Don't Worry Darling“). Šią savaitę atrodo, kad gandų sklindančioje meilės trikampio sagoje yra dar vienas veikėjas – Wilde'o ir Sudeikio buvusi auklė.

Kaip pranešė „The Daily Mail“, š altinis, kuris save įvardijo kaip buvusią auklę, kuri rūpinosi Wilde'o ir Sudeikio dviem vaikais (8 m. sūnumi Otisu ir 5 m. dukra Daisy), atsisėdo prie išpardavimo. bomba ir išsamus interviu. Auklė su savimi atsinešė tekstinių pranešimų ekrano kopijas ir aprašė, kaip 2023 m. pabaigoje nutrūko 38 metų Wilde'o ir 47 metų Sudeikio santykiai. Viešai neatskleista informacija taip pat pridėjo anekdotą, kuris iš karto nulaužė internetą apie tariamai po Wilde'o automobiliu gulintį Sudeikį. bandydama neleisti jai susitikti su tuo metu naujuoju vaikinu Stylesu, 28 m.

Bendrame pareiškime Jezebel , Sudeikis ir Wilde'as interviu su aukle apibūdino kaip „nelaimingą viršūnę“ „šiuo metu trunkančios 18 mėnesių kampanijos, kurios priekabiauja prie mūsų, taip pat prie artimųjų, artimų draugų ir kolegų“. . Jie taip pat pavadino jame esančius k altinimus „melagingais ir niekšiškais“.

Wilde jau seniai sakė, kad ji ir Sudeikis išsiskyrė 2020 m. viduryje ir kad jos santykiai su Styles nė kiek nesutapo.Tačiau auklė turi kitokią istoriją, nes teigiama, kad Wilde'as kalbėjo apie ištekėjimą už Sudeikio dar 2023 m. spalio mėn., Ir netgi paminėjo, kad ji galvojo, kad jų mažametė dukra Daisy taps gėlių mergaite. Wilde'as ir Sudeikis (niekada nesusituokę) buvo susižadėję 2013–2023 metais (o santykiai prasidėjo 2011 m.). Auklė, kurios vardo leidinys neįvardijo, tvirtino, kad „Booksmart“ režisierius metė aktorių Tedą Lasso iškart po to, kai ji pradėjo filmuotis „Don't Worry Darling“.

Po to, kai 2023 m. lapkričio mėn. pradžioje ji tariamai persikėlė į viešbutį, remdamasi Covido protrūkiu jos filmavimo aikštelėje, Wilde, pasak auklės, lapkritį išsiskyrė su sutrikusiu Sudeikiu jų namuose Los Andžele. 8-oji. Auklė pridūrė, kad kitą pirmadienį atėjusi į darbą Sudeikis „verkė ir netvarkingai sakė: „Ji mus paliko“. Ji mus paliko!''

Kitą savaitgalį auklė pastebėjo, kad Wilde'as ruošia salotas Styles'ui Los Andželo namuose su savo „ypatingu padažu.Tai sunervino Sudeikį, sakė auklė, nes apsirengimas turėjo tam tikros reikšmės jo santykiams su Wilde'u ir jų vaikais. Smulkmena, įkvėpusi daugybę tviterių ir internetinių memų, buvo tokia – Sudeikis tariamai taip įsiuto dėl Wilde'o, gaminančio Styles salotas su šiuo konkrečiu padažu, kad jis gulėjo po jos automobiliu, kad ji negalėtų nuvažiuoti pas jį.

Pranešama, kad auklė prisiminė: „Tą naktį, kai ji išėjo su salotomis, Jasonas vijosi ją ir filmavo ją namuose. Ji sakydavo: „Aš bijau tavęs, Džeisonai, bijau tavęs.“ O jis pasakė: „Jei tu manęs bijai, kodėl palieki su manimi savo vaikus?“ Taigi Džeisonas nuėjo. išėjo į lauką ir gulėjo po jos automobiliu, kad ji neišvažiuotų. Auklė pridūrė: „Ji įsėdo į savo automobilį, kad atsitrauktų, jis gulėjo po jos automobiliu, kad ji neišvažiuotų. Ji grįžo į namą, o jis įėjo, tai buvo pirmyn ir atgal. Jis sakė, kad tai padarė tyčia, kad ji pavėluotų susitikti su Hariu.“

Informacinis asmuo tęsė: „Džeisonas man pasakė: „Ji gamino šias salotas, pasigamino specialų padažą ir išeina su salotomis vakarieniauti su (Hariu). Sakiau, koks salotų padažas? Jis pasakė: „Ji gamina mums specialų salotų padažą, ir dabar pasiėmė jį su juo.“ Nežinau, kas jame buvo. Iš viso jis atrodė: „Ji pagamino jai ypatingą salotų padažą ir nunešė jam“.

Jasonas Sudeikis apie Olivia Wilde ir Harry Styles santykius sužinojo per Apple Watch, teigia jų buvusi auklė. pic.twitter.com/2ruQLGRcG9

- Pop Base (@PopBase) 2023 m. spalio 17 d.

Auklė sakė, kad staigus Wilde'o pasitraukimas sukėlė nestabilų ir nepastovų Sudeikio elgesį. „The Daily Mail“ apibūdino, kad tai „pablogina jo naktinio gėrimo įprotį“. Anoniminis š altinis teigė, kad komikas vieną dieną bus nusiteikęs, o kitą dieną „prakeiks mane (Wilde) vardus“.

Ji pridūrė, kad 2023 m. sausį bandė nutraukti savo profesinius santykius su šeima.Galiausiai ji sutiko padirbėti dar šešis mėnesius, kol tų metų vasario 1-ąją „girtas ir nesusivaldantis“ Sudeikis ją atleido. „Jis pasakė: „Tu pasiimsi daiktus ir išeisi. Kodėl siunčiate (Wilde) žinutes?“ Aš pasakiau: „Jasonai, tu gėrei ir galiu pasakyti, kad tu girtas. Tu labai piktas ir aš tavęs bijau“, – bulvariniam leidiniui sakė ji.

Šią savaitę savo pareiškime Wilde'o ir Sudeikio atstovai teigė, kad paviešinti šie auklės k altinimai buvo „neįtikėtinai nuliūdę“ abiem aktoriams. Anoniminis viešai neatskleistas asmuo taip pat sakė „Daily Mail“, kad buvo staiga atleistas be išeitinės išmokos. Po kelių mėnesių ji teigė negalinti pretenduoti į bedarbystę, nes Wilde'as ir Sudeikis tvirtina, kad ji atsistatydino.

Kategorija: