Žinote, ką sako: pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Tai ypač aktualu, jei bandote numesti svorio. Maistas, kurį valgote pirmiausia ryte, turėtų suteikti jums energijos, reikalingos per dieną, sutraiškyti treniruotes ir sudeginti kalorijas. Laimei, yra daugybė puikių, skanių variantų, kurie gali palaikyti jūsų kūno energiją ir pagreitinti medžiagų apykaitą. Jei pasirinksite daug skaidulų turintį maistą, kuriame yra daug b altymų, einate teisingu keliu.Tiesą sakant, sveikatos ekspertai rekomenduoja kiekvieną rytą įdėti į lėkštę (arba dubenį), jei norite pagreitinti medžiagų apykaitą.

Norėdami sužinoti daugiau apie geriausius metabolinius pusryčių maisto produktus svorio netekimui, kalbėjomės su mitybos ekspertais dr. Mattu Chalmersu, sveikatos ir sveikatingumo ekspertu, autoriumi ir mitybos pranešėju; Dietologė Trista Best of Balance One Supplements; ir dietologė Brenda Per alta, RD. Jų teigimu, kiaušiniai, avižiniai dribsniai ir graikiškas jogurtas yra puikūs būdai.

Kiaušiniai

"Sėkmė, kad kiaušiniai yra vienas populiariausių klasikinių pusryčių maisto produktų, nes jie taip pat yra vienas geriausių daug b altymų turinčių maisto produktų, kurie gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą! Taip yra daugiausia dėl to, kad juose esantys b altymai gali padėti padidinti terminį maisto arba TEF poveikį. Kai šie maisto produktai yra virškinami, jie padidina kūno vidinę temperatūrą, o tai padidina per tą laiką sudegintų kalorijų kiekį, sako Best.Tai reiškia, kad valgydami deginate kalorijas. Koks idealus scenarijus! Chalmers sutinka, kad šie pusryčių gaminiai gali padaryti stebuklus jūsų svorio metimo kelionėje. Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra padidinti raumenų masę, kuri taip pat padidina medžiagų apykaitą, ar tiesiog deginti riebalus, kiaušiniai turėtų būti pagrindinė jūsų dietos dalis, sako jis. Tobula!"

Shutterstock

Avižiniai dribsniai

"Kitas skanus, universalus ir lieknėjantis maistas yra ne kas kita, kaip sotus dubenėlis avižinių dribsnių. Nesvarbu, ar mėgstate nakvynę, ar klasikinę, šiltą avižų porciją, jos yra vienas geriausių maisto rytą pradėti teisingai. Avižos yra puikus nesmulkintų grūdų š altinis, juose yra daug skaidulų ir maistinių medžiagų, todėl jos yra sveikas maistas ar užkandis, sako Bestas. Dėl didelio ląstelienos kiekio avižos padės ilgiau išlikti sotiems, o tai reiškia, kad vėliau dieną mažiau užkandžiausite ir persivalgysite. Be to, visoms skaiduloms suskaidyti reikia daug kalorijų, o tai padeda pagreitinti medžiagų apykaitą.Tačiau nauda tuo nesibaigia. Nesmulkinti grūdai stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje, užkertant kelią šuoliams ir kritimams, kurie yra susiję su padidėjusiu svorio padidėjimu, aiškina Bestas. Be to, yra tiek daug galimybių pripildyti savo dubenį tonų medžiagų apykaitą skatinančių priedų. Chia sėklų, kas nors?"

Graikiškas jogurtas

Kalbant apie priedus, Per alta siūlo dar vieną puikų indą visiems skaniems, sveikiems priedams, kuriuose taip pat gali būti b altymų: graikišką jogurtą! Dėl to, kad šiuose skaniuose pusryčiuose (arba pietuose, ar užkandžiuose ar deserte) yra daug b altymų, bet mažai angliavandenių, tai puikus būdas pamaitinti kūną, ilgiau išlikti sotesniam ir pagreitinti medžiagų apykaitą. Tiesą sakant, viena porcija graikiško jogurto suteiks 15–20 gramų b altymų, o tai suteiks jūsų kūnui energijos sudeginti daugiau kalorijų ir sugriauti jūsų svorio metimo tikslus. Įmeskite daug skaidulų turinčių uogų, granolos ar bet ko kito, ko širdis geidžia, ir gausite puikius sveikus pusryčius.

Taigi, štai jums: sveiki, medžiagų apykaitą skatinantys pusryčiai neturi būti nuobodūs. Yra tiek daug skanių variantų, kurie patiks jūsų skonio receptoriams ir kūnui – o su tokiu įvairiapusišku pasirinkimu niekada nepavargsite nuo šių ingredientų!

Kategorija: