Amal Clooney šią savaitę per Akademijos muziejaus šventę pavogė su nuostabia, iki grindų, žalia suknele su raukiniais, kai šalia jos stovėjo jos vyras George'as Clooney. 44 metų žmogaus teisių advokatas apsivilko šilko tiulio Del Core gaminį su išskirtiniais žalios spalvos atspalviais iš 2023 m. kompanijos kurorto kolekcijos.

Suknelė pasipuošė raudonuoju kilimu su iškirpte be petnešėlių ir elegantiško audinio.Garsioji stiliaus ikona papuošė savo puošnų mėtų žalios spalvos gaminį su sidabrine sankaba, tinkama blizgia rankogalių apyranke, kabančiais auskarais ir sidabriniais sandalų kulnais. Vakare advokatė vilkėjo ilgas, tamsiai rudas kasas, atsiskleidė į šoną, kad būtų nesenstantis senojo Holivudo stilius, ir sušukuotas į laisvas bangas.

Kalbant apie makiažą, dviejų vaikų mama pasirinko subtilias dūmines akis su blizgančiais akių šešėliais, dangų siekiančiomis blakstienomis, rožiniais, šiltais skaistalais ant aukštų skruostikaulių ir rausvos spalvos lūpų dažų (kurią tikrai norime pavogti šį rudenį !) Aktorius „Ticket to Paradise“ (61 m.) atrodė taip pat stilingai, kaip ir jo žmona vilkėdamas aštrų trijų dalių juodą kostiumą su odiniais batais.

Žvaigždžių nusėtas, antrasis kasmetinis Akademijos muziejaus galas vyko Kino akademijos muziejuje Los Andžele, Kalifornijoje. Renginyje buvo pagerbta žymi žvaigždžių grupė, tarp jų Julia Roberts, gavusi Ikonos apdovanojimą, Tilda Swinton, kuri atsiėmė vizionieriaus apdovanojimą, Steve'as McQueenas, pelnęs „Vantage“ apdovanojimą, ir Miky Lee, atsiėmęs „Pillar“ apdovanojimą.

Soarą vedė Rolex, o jam pirmininkavo Lupita Nyong'o, Halle Berry, Ryanas Murphy ir Jasonas Blumas. Ypatingame vakare taip pat dalyvavo daug gražiai apsirengusių įžymybių svečių, įskaitant Emma Stone, Olivia Wilde, Keke Palmer ir Selena Gomez (tačiau Amal Clooney išvaizda buvo mūsų vakaro mėgstamiausia!)

Kategorija: