Camila Cabello sužavėjo gerbėjus ir Tonight Show žiūrovus prašmatnia, rožine languota mini suknele su tvankiu krūtinėlės dizainu, kai praėjusią savaitę užsuko į Jimmy Fallono pokalbių šou Niujorke. 25 metų „Voice“ trenerė sudrebino Y2K stiliaus „Barbiecore“ kūrinį, kuris pademonstravo savo ilgas, stangrias kojas su klostuotu, šlaunis besileidžiančiu krašteliu, taip pat neįtikėtinus išlinkimus, pabrėžiančius juosmenį ir žemą, apakinti. , atsilenkiama iškirptė.

Havanos hitų kūrėjo suknelė yra iš Area, prie jos ji priderino Aminos Muaddi rožinius atlasinius aukštakulnius. Buvusi „Fifth Harmony“ narė papuošė savo puošmeną rožiniais kabančiais auskarais ir žiedais iš Bea Bongiasca ir dar vienu blizgančiu Grace Lee žiedu. Prie viso to Cabello į savo brunetus plaukus pridėjo rožinės spalvos pynimo juostelėmis su šviesesniais paryškinimais, kurie buvo elegantiški pusiau aukštyn, pusiau žemyn su palaidomis bangomis. Kalbant apie savo makiažo įvaizdį, Cabello pasirinko klasikinį juodą katės akių kontūrą, rausvai rožinius akių šešėlius, spindinčius skaistalus ir paryškintuvus bei blizgią rožinę lūpą.

„Grammy“ nominantas taip pat sukrėtė panašią nuo galvos iki kojų rožinę išvaizdą vėliau, reklamuodamas „The Voice“ laidoje „The Tonight Show“. Prie šios aprangos Cabello pasipuošė dviem languotais rožiniais drabužiais – aptemptą viršutinę dalį ir aukštu juosmeniu, išlenktą, derantį midi sijoną. Su apakinti petnešėlėmis ir centrine lanko puošmena ant viršaus ir sijono šis ansamblis atrodė labai panašus į kitą ir taip pat glostantis.

Cabello pasidalijo šia išvaizda dviejuose Instagram įrašuose, skirtuose savo 65,5 mln. sekėjų. Pirmą kartą ji įkėlė keletą nuostabių viso kūno kadrų su apkarpyta viršutine dalimi ir sijonu iš fotosesijos Niujorko gatvėse, taip pat su rožiniais sandalų kulnais ir atitinkama sankaba. Savo antraštėje dainininkė „Aš žinau, ką tu padarei tą vasarą“ rašė: „Visada patinka tave matyti @jimmyfallon !!! Prisijunkite prie @fallontonight 23:35 EST, kur mes kalbame apie viską, @nbcthevoice.“

Ji taip pat paskelbė savo gerbėjams užkulisių nuotraukas, įskaitant žavingą veidrodinį asmenukę ir humoristinį kadrą iš arti, kuriame ji daro kvailą veidą darydamasi makiažą. Ji pavadino antraštę „bts“ su ledinukų jaustukais, nes gerbėjai jos komentarų skiltyje rašė, kad „niekada neaplenks rožinės spalvos languoto išvaizdos“ ir „stebėjosi“, kaip gerai jai pavyko!

Kategorija: