Hailey Bieber pastarosiomis savaitėmis daug ką valgė po to, kai Kanye Westas apk altino ją išoperavus nosį per vieną iš jo sprogstamųjų socialinių tinklų plepalų. Nepaisant to, kad ji įnirtingai neigia, kad jai kada nors buvo atliktas darbas su nosimi, gerbėjai negalėjo nustoti komentuoti jos išvaizdos, su kuria, galime lažintis, jai nebuvo lengva susidoroti. Suvokimas, kad Kanye ir jos vyro Justino Bieberio draugystė taip pat gali baigtis, gali turėti įtakos ir jai!

Kas atsitiko tarp Kanye Westo ir Justino Bieberio?

Kažkada buvusiems draugams reikalai pasisuko bloga linkme po to, kai 45 metų „Eazy“ reperis užpuolė 28 metų „Peaches“ dainininko žmoną po to, kai ji (kartu su daugeliu kitų) stojo į gynybą. 30-metės Vogue pasaulinės mados redaktorės Gabriellos Karefos-Johnson, iš kurios Kanye šaipėsi po to, kai Paryžiaus mados savaitėje sukritikavo jo naujausią Yeezy kolekciją, nes joje buvo kūrinių su šūkiu „White Lives Matter“.

Atskirame socialinių tinklų šūksnyje, kuris nuo to laiko buvo ištrintas, bet dar kartą bendrinamas „regram“ paskyroje, jis toliau tvirtino, kad Hailey atliko nosies operaciją, vadindamas ją „nosies operacija Hailey Baldloose“. mergautinė pavardė Hailey Baldwin, kuri, pasak Justino ir jo žmonos, nėra tiesa.

„Vinetrija, tu esi kultūros mėgstamiausia „THEEYYY“, užmetė tau kaukę YZY SZN 9, kai aš nežiūrėjau į „THEEYY“, nenoriu, kad ()neabejotinai graži juodaodė moteris būtų apsirengusi savo teisėtą sostą“, – prasidėjo antraštė, turinti omenyje 22 metų modelį Vinetria, su kuria Ye trumpai susitikinėjo 2023 m.

„Jie nori, kad Gigi Hadid ir nosis Hailey Baldloose susiburtų už akivaizdžios Corey Gamble lygio ne mados pramonės gamyklos. Jie nenori palaikyti Beyoncé. Jie nori sugėdinti Lizzo, kai ji numeta svorio. Travisas Scottas ir Future yra tikri, kad atpažintų šią karalienę, ir jai nereikia niekieno (prievartauti), kad būtų atpažinta.“

„Ši karalienė pakeis mūsų žmonių trajektoriją, nes ji nereklamuoja dalykų, kurie žudo mūsų žmones, kuriuos „MEDIA“ naudoja mūsų žmonėms žudyti, naikinti ir kontroliuoti“, – padarė išvadą.

Splash News

Ar Hailey Bieber buvo pasioperavusi nosį?

Kanye siautėjimas atrodo, kad siužetas sutirštėja, nes daugelis gerbėjų yra įsitikinę, kad Biebers gali pasakyti ne visą tiesą apie Rhode Skin įkūrėjo nosį, nes ilgamečiai Hailey gerbėjai įtarė, kad ji galjai buvo atlikta rinoplastikos procedūra, nes jos nosies būklė nuo seniau skiriasi nuo to, kaip ji atrodo dabar.Kita vertus, kiti mano, kad Hailey sako tiesą!

Hailey Bieber nuotraukos prieš ir po

Yra daugybė „Twitter“ ir „Instagram“ paskyrų, kuriose kalbama apie Hailey pokyčius bėgant metams, ypač apie jų nuomonę apie tai, ar jai buvo atlikta kokių nors kosmetinių procedūrų, įskaitant nosies operaciją, skelbiant viena šalia kitos prieš ir po paveikslėlius. Kai kurie gerbėjai yra įsitikinę, kad 25 metų Victoria's Secret modelis iš tiesų pateko į peilį, o kitų išvaizda pasikeitė dėl amžiaus, kampų, geresnio makiažo ir net filtrų.

"Komentuodamas @_beautyandbarbells_ Instagram paskyroje paskelbtų nuotraukų prieš ir po karuselę, vienas gerbėjas įtarė, kad Hailey akivaizdžiai buvo išoperuotas nosis. Nosies chirurgija, ypač antgalio, viršutinio akies voko operacijos, lūpų pakėlimas, injekcijos arba galbūt abi. Pasikeitė jos lūpos lankelis ne tik storis, todėl man atrodo, kad lūpų pakėlimas ir injekcija, – prognozavo kita gerbėja.Tiek daug moterų įžymybių nudirbo savo nosį. Tai beveik kaip perėjimo apeiga, spėliojo kitas. Blefaroplastika, nosies operacija, lūpų užpildas, pagalvojo kitas gerbėjas, o kitas pasakė: „Ji pastebėjo nosies operaciją, tho lol“. Ji net nepanaši į tą patį asmenį, pastebėjo kitas. Atrodo, kad du skirtingi žmonės tiesiog liūdi!! sušuko kitas gerbėjas."

"Tačiau ne visi sutiko, o vienas gerbėjas pasakė: Neatrodo, kad ji būtų su manimi dirbusi. Ji tiesiog atrodo labiau subrendusi, nes nuotraukoje yra keleriais metais vyresnė su atloštais plaukais. Tokį išskirtinį vaizdą galite gauti turėdami daug b altymų ir mažai angliavandenių bei mankštindamiesi."

"Kita taip pat manė, kad skirtumas, jei toks yra, priklauso nuo brandos, ir pridūrė: Man atrodo, kad ji iš paauglystės tapo suaugusi moterimi ir suformavo veidą / nosį ir pridėjo lūpų pieštuką, kurio aš nenoriu. žiūrėkite užpildą ar operaciją, bet tai tik aš, aš taip pat nesu daktaras. Tiesiog atrodo kaip subrendęs veidas, komentavo kitas.Ar kada nors sužinosime tiesą? Galbūt ji prisipažins, kaip tai padarė Khloé Kardashian, bet kol kas turėsime tik spėlioti kartu su likusiu internetu!"

"Hailey iš tikrųjų atkreipė dėmesį į spėliones 2023 m. gegužės mėn., kai „Instagram“ paskyroje šalia jos buvo paskelbta nuotrauka, kurioje ji buvo dar labai jauna, ir palyginta su labai filtruota nuotrauka. Nustokite naudoti nuotraukas, kurias redagavo makiažo menininkai! – sušuko ji tuo metu. Ši nuotrauka dešinėje NĖRA tokia, kaip aš atrodau, aš niekada neliečiau savo veido, todėl jei sėdėsite ir palyginsite mane su 13 metų, o paskui su 23 metų, bent jau naudokite natūralią nuotrauką, kuri nebuvo taip redaguota. beprotiška."

Kategorija: