Nauji pranešimai atskleidė, kad princas Harry tariamai atmetė vyresniojo brolio princo Williamo bandymus susitaikyti dar 2023 m., vieną dieną po to, kai jis ir žmona Meghan Markle patvirtino, kad per savo kelionę Pietų Afrikoje jiems buvo sunku dirbti su karališkuoju gyvenimu. nes jis nenorėjo, kad spauda apie tai sužinotų! Oho!

Karališkasis ekspertas Valentinas Lowas, būsimos knygos „Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown“ autorius, rašo, kad 40 metų Williamas bandė pasikalbėti su savo broliu, kurį baiminosi, kad ištiko „krizė“, tačiau jaunesnysis Royal pasitraukė iš susitikimo. https://t.co/hqwGL05PTn

- B altojo tigro konsultavimas (@DrWhiteTiger) 2023 m. spalio 11 d.

Princo Williamo ir princo Harry santykiai

Nepaisant to, kad praėjusį mėnesį karalienės laidotuvėms buvo surengtas pusiau vieningas frontas, įtampa tarp 40 metų princo Williamo ir 38 metų princo Harry tebėra didelė, nes, kaip pranešama, jų santykiuose kilo problemų nuo tada, kai princas Williamas jam pasakė. jaunesnysis brolis, kad neskubėtų į reikalus su 41 metų Meghan.

Per dabar liūdnai pagarsėjusį interviu su Tomu Bradby ITV laidai Harry & Meghan: An African Journey, princas Harry sakė, kad jis ir Meghan „sudėjo į spaudimą dėl darbo karališkosios šeimos nariais“, o princas Harry taip pat atskleidė, kad buvo „geros dienos“ ir „blogos dienos“, kalbant apie jo santykius su vyresniuoju broliu. Princas Harry neneigė, kad tarp jo ir princo Williamo tvyrojo įtampa, bet sakė Bradby: „Šiuo metu mes tikrai einame skirtingais keliais, bet aš visada būsiu jam šalia, nes žinau, kad jis visada bus šalia manęs. .”

Splash News

Viljamas ir Haris kovoja

"Tačiau, remiantis karališkojo korespondento Valentine&39;o Lowo ištrauka iš „Courtiers: Intrigue, Ambition and the Power Players Behind the House of Windsor“, kuri pirmą kartą pasirodė „The Times“, naujasis Velso princas ir princesė. tuo metu buvo Kembridžo hercogas ir kunigaikštienė – suprato, kad tai tyčinis bandymas išstumti iš antraščių Kembridžus, kurie tuo metu vyko į kelionę po Pakistaną."

"Nepaisant princo Harry komentaro spaudai, Lowas sakė, kad princas Williamas tariamai kitą dieną surengė susitikimą su savo broliu per WhatsApp, kad aptartų ir, tikiuosi, ištaisytų jų nesutarimus, nes galėjo nujausti, kad yra krizę, tačiau princas Harry atsisakė, nes baiminosi, kad ji gali būti nutekinta spaudai."

Splash News

"William paaiškino, kad jis turės išvalyti savo tvarkaraštį, o tai reikštų pasakyti savo privačiam sekretoriui, rašė Low. Tuo metu Haris jam pasakė: „Neik“. Jis buvo taip susirūpinęs, kad Williamo komanda apie vizitą paviešins spaudą, kad jis verčiau nepamatys savo brolio, nei rizikuos, kad jis pateks į laikraščius. Visiems, kurie žinojo, kas vyksta, tai buvo širdį draskantis."

"Pasklidus k altinimams Low knygoje, karališkieji viešai neatskleista informacija patvirtino, kad bet kokia galimybė susitaikyti nukrito, taip pat atskleidė, kad princas Harry įsiuto, kad teksto susidūrimas buvo nutekintas spaudai. dėl jo baimės."

Kategorija: