Kalbant apie mados savaitę, viskas apie Bella Hadid. Supermodelis vaikščiojo kiekvieną mados savaitės kilimo ir tūpimo taku visame pasaulyje nuo Niujorko iki Paryžiaus. Viskas, ką ji dėvėjo, buvo įspūdinga – kaip vos matomas apatinis trikotažas, kurį ji dėvėjo ant Milano podiumo.

Bet palaukite, kol pamatysite apatinius kaip viršutinius drabužius, kuriuos ji vilkėjo Miu Miu!

Spalio 5 d. Bella Hadid apsilankė „Instagram“ paskyroje, kad pademonstruotų savo itin tonuotus pilvo raumenis su šiuo vienspalviu kostiumu.25 metų modelis pasidalijo keletu „Miu Miu“ šou užkulisių akimirkų ir mes dėl to gyvename. Antraštė: „Perbraukite, jei norite pamatyti kelias nuotraukas, kurias padariau @miumiu dieną“ Bella pridėjo rudą širdies jaustuką, kad atitiktų prie jos derančio sijono kostiumo.

Vidiniai drabužiai kaip viršutiniai drabužiai buvo pagrindinė tendencija, o mes esame apsėsti permatomos liemenėlės ir prie jų derančių apatinių drabužių, besisupančių iš Belos sijono. Ir nors kai kurios įžymybės mėgsta tinklines pėdkelnes, Bella verčia mus mūvėti iki blauzdos siekiančias kojines, tokias, kokias ji mūvi su leopardo rašto sportbačiais. Gerbėjai buvo apsėsti šios išvaizdos ir du kartus bakstelėjo daugiau nei 656 tūkst. kartų IG.

Būtų teisinga pasakyti, kad pastaruoju metu buvome visiškai apsėsti visų Bellos mados savaitės ansamblių. Žinoma, yra purškiama suknelė, kuri amžinai bus ikoninė. Bet mes taip pat įsimylėjome mažytį permatomą kirpimą, kurį ji vilkėjo per Courrèges Spring/Summer 23 madų šou.

Bella taip pat pribloškė per Niujorko mados savaitę kartu su savo vyresniąja seserimi Gigi Hadid, kai abi seserys nulipo ant Tomo Fordo 2023 m. pavasario podiumo, vilkėdamos blizgučius puoštus chalatus su tvankiomis iškirptinėmis detalėmis.Nesvarbu, ar ji dėvi mini platforminius „Uggs“, ar metalinę suknelę, Bella verčia mus iš naujo sukurti kiekvieną išvaizdą.

Kategorija: