Julia Roberts, reklamuodama savo naujausią filmą „Bilietas į rojų“, surinko dar vieną prašmatnų rudens ansamblį ir tiesiog apsvaigino gerbėjus tvankiu šliaužtinuku, kai transliuoja Jimmy Kimmel Live! „Oskaro“ laureatė (54 m.) siūbavo tamsiai mėlyną, bliuzoną primenantį šliaužtinuką, kuris demonstravo stangrias kojas ir nesenstantį, be vargo šaunų stilių. „Pretty Woman“ ikonos kūrinys ilgomis rankovėmis iki kelių buvo pagamintas iš Thom Browne ir Adidas x Gucci bendradarbiavimo, jame buvo atviros kišenės, dryžuotas dizainas rankovių gale ir auksinės sagos.

Julia Roberts dėvėjo Thom Browne ir adidas x Gucci For Jimmy Kimmel Livehttps://t.co/SISbYp2u5c pic.twitter.com/crkfNcsoE9

- Raudonojo kilimo mados apdovanojimai (@Fashion_Critic_) 2023 m. spalio 14 d.

| Julia Roberts fotografavo deixando os estúdios iš Jimmy Kimmel Live! Ontem, 13 de Outubro, 2023. pic.twitter.com/6AVJGG91Ll

- Julia Roberts Brasil (@PortalJRoberts) 2023 m. spalio 14 d.

Roberts į Los Andželo pokalbių šou šią savaitę atvyko kartu su savo bendražvaigžde ir ilgamečiu draugu George'u Clooney, kuris taip pat atrodė puošniai apsivilkęs ryškų pilką kostiumą. 61 metų Robertsas ir Clooney aptarė savo naują romėnų filmą su laidų vedėju Jimmy Kimmel ir išsamiai papasakojo, kaip jie susidraugavo 2001 m. kriminalinės komedijos hito „Oušeno vienuolika“ filmavimo aikštelėje.


Siekdama užbaigti savo išvaizdą, Roberts pridėjo blizgių juodų odinių oksfordo aukštakulnių (taip pat Thomo Browne'o), taip pat auksinį vėrinį.Ji dėvėjo jai būdingas kaštoninės spalvos spynas, per vidurį išsiskleidė ir palaidų bangelių pavidalu, paryškindama savo nuostabius veido bruožus subtiliu juodu akių pieštuku, rausvais skaistalais ir nuoga lūpų dažų spalva.

Naujasis Roberts komedijos filmas „Bilietas į rojų“ (Ticket to Paradise) kino teatruose pasirodys spalio 21 d., o pagrindinis jos vyrą vaidins Clooney. Ol Parkerio režisuotas filmas yra apie išsiskyrusią porą, kuri susijungia ir keliauja į Balį, Indoneziją, kad neleistų savo dukrai padaryti klaidos, kurią jie padarė prieš 25 metus. (Nors mus suintrigavo vien siužetas, taip pat nekantraujame pamatyti tokį dinamišką duetą kartu ekrane rom-com!)

Kategorija: