Kylie Jenner seka kitų A sąrašo dalyvių, tokių kaip Gigi Hadid, Maisie Williams ir net vyresnioji sesuo Kendall Jenner, pėdomis, eksperimentuodama su labai prieštaringai vertinama balintų antakių tendencija!

25 metų grožio magnatas milijardierė pirmą kartą debiutavo savo išbalintais antakiais 2023 m. Kopernio pavasario gatavų drabužių šou Paryžiaus mados savaitės metu, o gerbėjus visiškai pribloškė jos balintų antakių ir varnos kontrastas. plaukai!

Coperni Spring 2023 Show

„Antakiai suteikia man gyvybės“, – rašė vienas gerbėjas komentarų skiltyje prie pačios Kylie įrašo, kuriame yra dvi jos išvaizdos, skirtos šou, nuotraukos.Tačiau ne visi atsiliepimai buvo teigiami! „Ne, ne, prašau, nedaryk to su savo antakiais“, – maldavo vienas gerbėjas, o kitas pakartojo vieną iš mūsų mėgstamiausių „Mean Girls“ citatų ir parašė: „Gretchen, nustok stengtis, kad „šviesūs antakiai“ atsirastų, to NEBUS! “ „Oho, kaip baisu“, – komentavo kitas gerbėjas, o kitas gerbėjas sakė, kad dviejų vaikų mama atrodė „keistai“. Taip!

Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner Instagram

Įdomu tai, kad Kylie Cosmetics įkūrėjos balinti antakiai nebuvo tik vienetiniai pasirodymai, nes kitą dieną ji paskelbė kitą nuotrauką Instagram, o jos antakiai niekur nesimatė! Nepaisant to, kad pozavote ant lovos su juodais apatiniais ir juodais batais virš kelių, komentarų skiltyje daugiausiai dėmesio buvo skirta antakių trūkumui!

"Antakiai?? suabejojo vienas gerbėjas, o paskui verkiantis jaustukas.Prašau susigrąžinti savo natūralius antakius, maldavo kitas. Kur tavo antakiai karalienei?? – paklausė dar vienas gerbėjas. Viskas gerai, bet jos antakiai mane gąsdina NGL, pasakė kitas. Kodėl ji tai padarė sau? – paklausė kitas IG vartotojas. Tačiau viskas nebuvo blogai, nes keli gerbėjai sakė, kad jie iš tikrųjų yra jos išvaizdos gerbėjai, vienas iš jų pasakė: „Aš myliu tavo antakius“, o po jo – raudonos širdelės jaustukas, o kitas – „balinantys antakiai bus mano akcentas“. šios savaitės."

Pabalinti Kim Kardashian antakiai

Kylie ne tik ieškojo įkvėpimo iš Kendall Jenner, bet ir nukopijavo savo kitą vyresnę seserį Kim Kardashian, kuri ieškojo pašviesintų antakių ir prie jų priderintų šviesių šviesių plaukų žurnalo „Interview“ numerio „American Dream“ viršeliui. gerbėjų į Instagram dar rugsėjį.

Splash News

Įžymybės svyruoja balintų antakių tendencija

Taip pat Kendall (nuotraukoje) ir kitos ne Kardashian/Jenner moterys, tokios kaip „Sostų žaidimų“ žvaigždė Maisie Williams, Nicola Peltz Beckham, Amelia Gray Hamlin ir seserys Bella Hadid ir Gigi Hadid ( nuotraukoje)! Ar užtektų drąsos išbandyti šią tendenciją?

Kategorija: