Ana De Armas vienas po kito pateko į antraštes dėl savo naujausio filmo „Blonde“ reklaminių renginių. Iš prigimties brunetė gražuolė buvo užsiėmusi pasirodymu pokalbių laidoje po pokalbių laidos ir atrodė nuostabiai kiekvieną kartą, kai ją matome.

Manėme, kad jos tinklinių pėdkelnių viršelio išvaizda Variety yra beprotiška, bet kai pamatėme aukštas kojines, kurias ji mūvėjo ant naujausio žurnalo viršelio, mūsų žandikauliai nukrito ant grindų!

Ana de Armas iki galo padidino karštį šiame itin tvankiame žurnalo „AnOther Magazine“ viršelyje.34 metų aktorius apsvaigino vilkėdamas b altu megztiniu V formos iškirpte, juoda suknele ir tikru įspūdingu kūriniu: aukštomis kojinėmis ant šlaunų (be to, keliaraiščiai!). Ana savo rugsėjo 23 d. įrašo antraštėje „Kitas“ su širdelės liepsnos jaustukais ir sulaukė daugiau nei 1,1 mln. „Patinka“ paspaudimų iš 8,4 mln. sekėjų.

Puiki Anos išvaizda sulaukė pagyrų – daugiau nei prieštaringi atsiliepimai apie jos „Netflix“ filmą „Blonde“. Iki šiol filmas buvo sutiktas tiek pagyrų, tiek prieštaringų kritikų, tačiau Anos pasirodymas sulaukė įspūdingai ilgų ovacijų Kanų kino festivalyje.

Ar minėjome, kad Ana buvo užsiėmusi? Pavyzdžiui, Bella Hadid per mados savaitę užimta. Per savo spaudos ratus Ana de Armas pasirodė daug nuostabių, tačiau vienas iš mūsų mėgstamiausių buvo jos Niujorko renginio „prairiecore“ ansamblis. „Knives Out“ žvaigždė puikavosi mielu megztu mėlynu megztiniu su b altomis nėrinių detalėmis, mielomis sagutėmis ir juodu surištu lankeliu ties iškirpte ir mažu juodu mini sijonėliu.

Savo pokalbių šou metu de Armas kalbėjo apie savo kartą gyvenime atliekamą Marilyn Monroe vaidmenį ir pasidalijo: „Nesitikėjau, kad turėsiu tiek daug bendro su (Monroe), ir tai buvo iš tikrųjų daug daugiau nei maniau. Vien ši galimybė yra beveik arti stebuklo.“

Kategorija: