Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 22-09-23 pavadinimu: Rūmai kalba apie princo Harry ir Meghan Markle vaikų titulą

Pasaulis labai pasikeitė, kai rugsėjo 8 d. mirė velionė karalienė Elžbieta II. Ir vienas didžiausių pokyčių natūraliai įvyko tuomet, kai tuometinis princas Charlesas tapo karaliumi Charlesu III ir paskelbė, kad jo vyriausias sūnus ir kitas eilėje į sostą princas Williamas (40 m.) akimirksniu taps naujuoju Velso princu, o jo žmona. Kate Middleton, taip pat 40 metų, taps Velso princese – titulą anksčiau turėjo velionė princesė Diana.Naujasis karalius išreiškė savo meilę princui Harry ir Meghan Markle, t. y. Sasekso kunigaikščiui ir hercogienei, toje pačioje kalboje, kurioje paskelbė minėtus pranešimus, tačiau daugiau nesileido į jų titulus ar jų vaikų titulus.

Kokie yra princo Williamo ir Kate Middleton vaikų titulai?

Dėl naujų titulų jų vaikai princas George'as (9 m.), princesė Charlotte (7 m.) ir princas Louis (4 m.) taip pat gavo naujus vardus. Nors anksčiau jų pavardė Kembridžo sutapimo su tėvais buvo Kembridžo hercogas ir kunigaikštienė, dabar jų naujieji vardai yra „Velsas“, tai buvo pavardė, kurią anksčiau turėjo princas Williamas ir princas Harry, kol jie gavo savo naująjį Kembridžą. ir Sasekso titulai.

Splash News

Princas Archie ir princesė Lilibet

Nors princas Harry (38 m.) ir Meghan (41 m.) tebėra Sasekso hercogiene ir hercogiene, jų vaikų Archie (3 m.) ir vienerių metų Lilibet titulai buvo pakelti, o dabar jie gali būti oficialiai žinomi kaip princas ir princesė nuo tada, kai jų senelis įžengė į sostą.Tačiau čia viskas tampa šiek tiek sudėtinga, nes nors jie gali būti žinomi kaip princas Archie ir princesė Lilibet, jie neturės HRH titulų. Princas Harry taip pat atsisakė savo „Jo Karališkosios Didenybės“ statuso, kai jis ir Meghan 2023 m. sausio mėn. pasitraukė iš vyresniųjų karališkųjų asmenų pareigų, todėl, nors jis vis dar yra princas Harry, jo negalima vadinti Jo Karališkuoju Didenybe princu Harry.

Ar Archie ir Lilibet gaus HRH titulus?

"Karalius George&39;as V 1917 m. nustatė, kad suvereno sūnaus vaikai gali naudoti Jo ar Jos Karališkosios Didenybės titulą, jei nori, o tai reiškia, kad Archie ir Lilibet techniškai paveldėjo teisę naudoti titulus, jei nori. į. Nors patys vaikai gali būti per maži, kad patys priimtų sprendimą, pranešama, kad Harry ir Meghan tikrai nori, kad jų vaikai turėtų HRH titulus, daugiausia saugumo sumetimais, nes kiekvienas, turintis HRH titulą, turi teisę į mokesčių mokėtojų finansuojamą karališkąją apsaugą. Kadangi Sasekso gyventojams saugumas yra nuolatinė problema, suprantame, kodėl jie taip nori, kad jų vaikai tai turėtų!"

"Harry ir Meghan nerimavo dėl saugumo problemos, o buvimas princu ir princese suteikia jiems teisę į tam tikrą karališkojo saugumo lygį, „The Sun“ sakė viešai neatskleista informacija. Praėjusią savaitę buvo daug kalbų. Jie atkakliai tvirtino, kad Archie ir Lilibet yra princas ir princesė. Nuo karalienės mirties jie buvo negailestingi. Tačiau jie buvo įsiutę, kad Archie ir Lilibet negali priimti HRH titulo. Tai yra susitarimas – jie gali būti princas ir princesė, bet ne HRH, nes jie nėra dirbantys karališkieji."

Ką pasakė karalius?

"Šeštadienį, rugsėjo 10 d., praėjus vos dviem dienoms po karalienės Elžbietos II mirties, karaliaus atstovas sakė, kad Archie ir Lilibet vardai bus pakeisti, kai tik gausime informaciją. Pranešama, kad karalius Charlesas III nepriims jokių sprendimų dėl oficialių titulų tol, kol rugsėjo 26 d. nesibaigs oficialus karalienės gedulo laikotarpis, todėl galbūt tada turėsime daugiau informacijos."

"Oficialioje karališkosios šeimos svetainėje pasikeitė karalius Charlesas III ir naujojo Velso princo ir princesės titulai, tačiau šiuo metu joje nėra daugiau informacijos apie kitus karališkosios šeimos narius (įskaitant Harį ir Meghan), nors tikimasi, kad jis bus atnaujintas netolimoje ateityje. Rugsėjo 10 d. karališkasis atstovas sakė: Nors svetainė buvo atnaujinta Velso gyventojams, akivaizdu, kad meilės atnaujinimas svetainėje ne visai veikia, todėl mes to nepadarėme, bet akivaizdu, kad jis juos myli. Mes stengsimės atnaujinti svetainę, kai tik gausime informacijos. Stebėkite šią erdvę!"

Karališkoji šeima

Būsimi princo Harry memuarai

Siužetas tirštėja, nes nauji pranešimai rodo, kad karalius gali laukti, kol bus išleisti princo Harry prisiminimai, kuriuos tikimasi išleisti kažkada kitais metais, kad priimtų oficialius sprendimus dėl savo vaikų titulų.

"Žinome, kad titulai yra svarbūs Charlesui, ir jis, kaip pranešama, nori juos apriboti iki aukščiausios kategorijos karališkųjų asmenų, savo naujoje knygoje „The New Royals“ rašė „Vanity Fair“ karališkoji korespondentė Katie Nicholl. Jis taip pat nelinkęs, kad jo brolis princas Edwardas įgytų Edinburgo hercogo titulą, nors tai buvo jų velionio tėvo noras."

"Ar Charlesas neleistų Archie ir Lilibet tapti princu ir princese dabar, kai Sasekso gyventojai nebedirba karališkosios šeimos nariais? – paklausė Nicholl, prieš nurodydama š altinį, su kuriuo kalbėjosi. Pasak Karaliui artimo š altinio, „tai labai priklauso nuo to, kas nutiks ateinančiais mėnesiais, ypač su Hario knyga ir jų TV šou“."

Šis straipsnis buvo atnaujintas 10/13/22 su toliau pateikta informacija:

Karališkoji ekspertė Katie Nicholl sveria

Dar daugiau diskusijų apie Archie ir Lilibet galimus titulus įvyko, o kitas karališkasis ekspertas patvirtino, kad nors ir turi teisę į princo ir princesės titulus, jie neturėtų teisės į HRH titulus, nes jų tėvai neturi dirbantys karališkieji asmenys.

"

Jie (Lilibet ir Archie) vis tiek negaus HRH, nes negalėtų jo naudoti. Kadangi Harry ir Meghan negali, „Palace Confidential“ sakė karališkoji ekspertė Katie Nicholl, prieš patvirtindama, kad šiuo metu jie vis dar gali naudoti princo ir princesės titulus, kaip ir jų tėvas išlaikė princo titulą. Tačiau princas ir princesė turės daug daugiau svorio, žinoma, Amerikoje su tuo, ką jie daro, tęsė ji."

https://t.co/PToCiAlFYb- Andrew Mundell (@Andym2222) 2023 m. spalio 8 d.

Tikroji priežastis, kodėl princas Harry ir Meghan nori HRH titulų

"Nicholl toliau kalbėjo apie pagrindinę priežastį, kodėl Sasekso gyventojai taip tvirtai laikosi savo vaikų HRH statuso, patvirtindami, kad tai susiję su saugumo problema. Jei pamenate, Sasekso gyventojai prarado padidintą saugumą, kai 2023 m. sausio mėn. pasitraukė iš vyresniųjų karališkųjų asmenų pareigų, ir dėl to kilo, regis, nesibaigianti kova dėl papildomo privatumo ir saugumo savo šeimai."

Sauga

"Manau, kad tai yra viena iš teisėtų priežasčių, kodėl norima tų titulų, pridūrė Nichollas, prieš sakydamas, kad dabartinė padėtis dėl karaliaus George&39;o V 1917 m. nustatytos taisyklės, pagal kurią karališkasis Didenybės titulas gali būti suteiktas monarcho vaikams arba vyriškos lyties anūkams, tiek princas Harry , tiek jo vaikai turi technines teises. Žinoma, ar jie juos gaus, ar ne, yra atskiras klausimas!"

"Hercogas yra titulas, kuris priklauso Hariui, nes jis yra suvereno sūnus, pridūrė Nichollas. Ir šiuo metu taisyklės yra tokios, kad šį titulą gaus ir valdovo vaikų sūnus."

Kategorija: