Heidi Klum pademonstravo savo neįtikėtinus išlinkimus vaizdo įraše „Ruoškis su manimi“, skirtame 9,9 mln. „Instagram“ sekėjų. 49 metų supermodelis dalijosi užkulisiais su gerbėjais, kai šiuo metu filmuojasi „America’s Got Talent: All Stars“, o įrašuose siūbavo tvanku korsetą ir prigludusią džinsinę suknelę.

Pirmajame Klum įkeltame naujausiame seriale ji nufilmavo besiruošiančią pasirodyti naujame talentų šou ir įsitaisė (turbūt telefoną) savo persirengimo kambaryje.Vokietijos „Next Top Model“ laidos vedėja pirmiausia leido žiūrovams žvilgtelėti į savo išlenktą, permatomą korsetą su dailylentėmis, o stiliaus asistentas padėjo jį surišti nugaroje. Po jos suknele būtų dėvimi atsilenkimai, juosmenį sutraukiantis daiktas ir b altas formų sijonas, kurį Klum užsivilko vėliau. „Esu pagrobta“, – juokavo modelis, pamatęs savo atspindį (ji teisi!)

Nr. Kad puoštų savo puošmeną, Klum pridėjo didelių, blizgančių auksinių žiedų auskarus su žavingomis detalėmis, priderintus stambus žiedus, apyrankes su apyrankėmis ir ryškiai raudoną manikiūrą. Savo antraštėje buvęs „Victoria's Secret“ angelas rašė: „Šiek tiek užkulisiuose, kai ruošiausi @agt all stars“ su jaustukais, pučiant bučinį jos sekėjams.

Norėdama užbaigti išvaizdą, Klum dėvėjo jai būdingas ilgas šviesiaplaukes, kirpčiukus ir tiesus. Dėl savo makiažo „Vogue“ viršelio mergina sužavėjo klasikiniu kaklo apvadu puoštų akių išvaizdą su dūminiais, mišriais akių šešėliais, rožiniais skaistalais ant aukštų skruostikaulių ir nuogais lūpų dažais.Keturių vaikų mama kitame vaizdo įraše parodė gerbėjams, kaip atrodo serialo filmavimo aikštelė, kartu su jos dienos batais – auksinėmis basutėmis atvirais kulnais.

Daugelio AGT žiūrovų džiaugsmui, Klumas klipe taip pat susitiko su vedėju Terry Crews ir kolega teisėju Howie Mandel ir juokavo vienas su kitu užkulisiuose, sakydama savo sekėjams, kad publika jau yra ir pasiruošusi filmuoti. Kitame įraše ji taip pat nufilmavo kambarį, kuriame apsistojo kartu su savo komanda, nes gerbėjai laukia serialo „America’s Got Talent“ premjeros, kuri pasirodys mūsų ekranuose 2023 m.!

Pagal terminą, būsimas šou išryškins sėkmingo konkurso buvusių nugalėtojų, finalininkų, gerbėjų numylėtinių ir virusinių sensacijų talentus, kurie kovos vieni prieš kitus, kad būtų karūnuoti „Visų žvaigždžių“ titulu. Simonas Cowellas taip pat eis teisėjo pareigas, o vienintelė ankstesnė, kuri negrįžta, praneša leidinys, yra Sofia Vergara.

Kategorija: