Starbucks pripažįsta, kad vaisingumo paslaugos dažnai yra brangios, ir bendrovė paskelbė, kad nuo šio spalio mėnesio suteiks darbuotojams galimybę gauti platesnes vaisingumo pašalpas. Kavos milžinas šį mėnesį stiprina išmokas darbuotojams, kad dabar būtų kompensuojamos surogatinės motinystės ir intrauterinio apvaisinimo procedūros, kurios nėra apdraustos sveikatos draudimu. Kaip praneša „Employee Benefit News“ (EBN), už kiekvieną kvalifikacinį įvykį darbuotojai gali gauti iki 10 000 USD kompensaciją, o ne ilgiau kaip 30 000 USD.

ŽIŪRĖTI: „Starbucks“ vaisingumo pašalpos pritraukia žmones prisijungti prie įmonės kaip baristas. Tačiau kai kurie mano, kad išmokos neatsveria mažų atlyginimų.@lmatsakis turi išsamią informaciją apie @NBCNewsNow. pic.twitter.com/i5Po1BrpdN

- NBC naujienų verslas (@NBCNewsBusiness) 2023 m. kovo 28 d.

Leidinys rašo, kad pagal Starbucks medicininius planus taip pat didėja vaisingumo pašalpų maksimumas visą gyvenimą „iki 25 000 USD nuo 15 000 USD už vaisingumo paslaugas ir iki 10 000 USD nuo 5 000 USD už receptinius vaistus“. Tam tinkami darbuotojai yra visi visą ir ne visą darbo dieną išmokų darbuotojai, kurie dirba mažiausiai 20 valandų per savaitę.

Starbucks iš pradžių norėjo atnaujinti savo šeimos išplėtimo kompensavimo programą, kad padėtų darbuotojams, kurių poreikiai nėra visiškai patenkinti sveikatos draudimu, EBN sakė tinklo atstovas. „Šį pakeitimą padarėme norėdami padėti partneriams, kurių poreikių gali nepatenkinti jų sveikatos draudimo bendrovė, pavyzdžiui, tos pačios lyties poroms, norinčioms tapti tėvais arba asmenims, ieškantiems vaisingumo paslaugų“, – el. laišku paaiškino „Starbucks“ atstovas.

Starbucks išplečia vaisingumo išmokas, kad apimtų surogatinę motinystę, padidina kompensacijas https://t.co/LSdBiCGoqv pic.twitter.com/OpdwLw6txI

- Sara Clay (@SaraMClayPC) 2023 m. lapkričio 29 d.

Starbucks padengs darbuotojų, siekiančių abortų, kelionės išlaidas.

„sveikatos priežiūros išmokos, į kurias įeina lytį patvirtinančios priežiūros draudimas ir išlaidos, susijusios su pakaitine motinyste, įvaikimu ir vaisingumo gydymu.“ GestaciónSubrogada https://t.co/iZyAoeTDHJ

- E Mu (@GSetica) 2023 m. gegužės 17 d.

Amerikos reprodukcinės medicinos draugijos duomenimis, vidutinis IVF ciklas kainuoja 12 000 USD, todėl šiomis išplėstinėmis išmokomis siekiama palengvinti darbuotojų finansinę naštą. EBN pažymi, kad kiti žinomi darbdaviai, siūlantys darbuotojams vaisingumo išmokas, yra Microsoft, Cisco ir MassMutual.

Sietle įsikūrusio kavos tinklo atstovas spaudai taip pat sakė prekybos centrui: „Nuosekliai tobuliname savo naudą, nes toliau klausomės ir mokomės iš savo partnerių (darbuotojų).Nuo seno tikėjome, kad pirmenybę teikiame savo partneriams. Be vaisingumo pašalpų, Starbucks taip pat siūlo studijų kompensavimą tiems, kurie siekia bakalauro laipsnio, vaiko priežiūros atostogas, darbuotojo ir šeimos nedarbingumo laiką bei atsarginę vaiko ir suaugusiojo priežiūrą.

Kategorija: