Šiais laikais išpjovos būna įvairių formų! Be naujosios pilvo iškirpimo tendencijos, kurią dėvi tokios, kaip „Emmy“ laimėjusi „Ozark“ aktorė Julia Garner ir „Euphoria“ žvaigždė Sydney Sweeney, dabar matome, kad klubų iškirpimai puošia ir kilimo ir tūpimo takus, o tai reiškia, kad tai bus tik laiko klausimas. matome juos ant raudonųjų kilimų ne taip jau tolimoje ateityje!

Bella Hadid pademonstravo bene drąsiausią klubų iškirpimo tendenciją, kai ėjo Stella McCartney Spring 2023 kilimo ir tūpimo taku mūvėdama itin žemas tiesias kelnes (pabrėžkite žemas – tik pagalvokite apie žemiausią egzistuojančią kelnių porą, o tada eikite šiek tiek žemiau!) su krištolinėmis išpjovomis ant kiekvieno klubo.Jie nebuvo skirti silpnaširdžiams, sakyk taip!

Splash News

Likusią 26 metų modelio kilimo ir tūpimo tako išvaizdą sudarė juoda liemenė, dėvėta atskirai, ir juodos dirbtinės odos rankinė, kuri buvo labai įdomi šiuolaikinės darbo aprangos išvaizda. Kita jos Stella McCartney 2023 m. pavasario kilimo ir tūpimo tako išvaizda, palyginimui, negalėjo būti kitokia; ir tikrai ne tai, ką net negalvotume dėvėti biure, nes jį sudarė ilgomis rankovėmis nuogas spalvotas krištolinis katės kostiumas, kuris buvo visiškai permatomas. Taip!

"Juodos iškirptos kelnės sulaukė didelio susidomėjimo socialinėje žiniasklaidoje, daugelis gerbėjų jas gyrė – o Bellos Stella McCartney kilimo ir tūpimo takas apskritai atrodo – jos spalio 5 d. įrašo komentarų skiltyje. Tos kelnės nuostabios, piktinosi vienas gerbėjas, po kurio sekė jaustukai su žvaigždėmis ir juodos širdies jaustukai. Noriu tų kelnių!!!!! - sušuko kitas, po kurio sekė trys širdies akys ir du ugnies jaustukai."

"Tos iškirptos kelnės yra nuostabios! pridėjo dar vieną. Puošni ir patinkanti apranga, pagyrė kitas gerbėjas, o po to - ugnies jaustukas. Atrodai nuostabiai, bet prašau, žemi džinsai mums, mirtingiesiems, niekada nebegrįš, rašė kitas gerbėjas, kuriam mes nuoširdžiai pritariame!"

Kategorija: