Nors gali atrodyti, kad kava yra geriausias rytinis gėrimas, o arbata labiau atpalaiduoja, sveikatos ekspertai pastebi, kad vienos rūšies arbatos gėrimas pusryčių metu gali pagreitinti medžiagų apykaitą, nes joje yra antioksidantų. Susisiekėme su registruotais dietologais, mitybos specialistais ir kitais sveikatos gerbėjais, kad sužinotume apie žaliosios arbatos naudą žarnynui, virškinimui vyresniems nei 40 metų ir ką derinti su jos puodeliu, norint gauti galingą pirmąjį dienos patiekalą. Skaitykite patarimus, pasiūlymus ir įžvalgas iš Christinos Jax, RDN, LDN, MS, CLY, RYT, registruotos dietologės, mitybos specialistės ir mitybos programos patarėjos, Lifesum, Sara Chatfield, RDN, registruotos dietologės ir mitybos specialistės „He althcanal“ ir Lisa Richards, registruota dietologė ir Candida dietos kūrėja.

Shutterstock

Kaip žaliosios arbatos gėrimas ir avižinių dribsnių valgymas gali pagreitinti medžiagų apykaitą

"Jax teigia, kad žaliosios arbatos gėrimą valgant avižinius dribsnius su kaušeliu kolageno peptidų, kruizų ir graikinių riešutų ji vadina galingais pusryčiais. Tyrimai parodė, kad žaliojoje arbatoje yra junginių, kurie gali pagreitinti medžiagų apykaitą, aiškina Jaxas. Ji taip pat mano, kad gėrimas puikiai drėkina ir gali užpildyti skrandį, kad suteiktų sotumo. Idealu derinti jį su avižiniais dribsniais, nes šiame maiste gausu skaidulų, jis yra sveikas angliavandenių ir kolageno peptidų š altinis, siekiant padidinti b altymų kiekį, kuris palaiko kūno liesą kūno masę. Jaxas priduria, kad graikiniuose riešutuose esantys sveikieji riebalai suteikia maistingų ir sočių pusryčių, nepažeidžiant jūsų svorio metimo tikslų."

Shutterstock

"Chatfieldas sutinka ir sako, kad dienos pradžia valgant maistą, kuriame gausu tirpių skaidulų, taip pat gali padėti prisisotinti ir vėliau išvengti persivalgymo.Taip pat svarbu kiekvieno valgio metu gauti pakankamai b altymų, kad palaikytų medžiagų apykaitą, o b altymai taip pat padeda jausti sotumą. Puodelis žaliosios arbatos taip pat gali padėti, priduria Chatfieldas, nes kai kurie tyrimai parodė, kad geriant žaliąją arbatą suaktyvėja medžiagų apykaita ir sumažėja svoris. Richardsas taip pat pažymi, kad detoksikacinės arbatos gali būti puikus gėrimas, skirtas pagreitinti medžiagų apykaitą ir deginti riebalus, o viena veiksmingiausių detoksikuojančių arbatų yra tos, kuriose yra daug antioksidantų, pavyzdžiui, žalioji arbata. Pastebėta!"

Kategorija: