Miley Cyrus ką tik įrodė, kad niekada negali suklysti su maža juoda suknele, nes ji sukrėtė vieną trumpiausių ir seksualiausių LBD, nes labai laukta sugrįžimo į sceną, skirta „Foo Fighters & The Hawkins Family Present Taylor“ Hawkins Tribute koncertas Los Andžele rugsėjo 27 d.

29-erių grupės „Angels Like You“ dainininkė, koncertuodama renginyje, kuris buvo skirtas šių metų kovo 25 d. mirusio velionio „Foo Fighters“ būgnininko garbei, atrodė kaip roko jaunikis. 50 metų.

„Midnight Sky“ dainininkė lipo į sceną su Foo Fighters ir Def Leppard (kalbėk apie ikonines roko grupes!) ir nenuvylė nei savo beprotišku vokalu, nei rokerio įkvėpta apranga, kurią sudarė juoda. Ilgomis rankovėmis prigludusi suknelė, dėvėta su sidabriniu diržu ir keletu puošnių juodų aulinukų, kurie sustojo žemiau kelių.

Jos plaukai buvo sušukuoti stulbinamomis, stambiomis garbanomis, kurias, tikimės, artimiausiu metu vėl išvysime sušukuoti (neskirta kalambūro), o savo išvaizdą ji užbaigė tamsiais akiniais nuo saulės – tai labai žavinga. riedėti!

Ir mes nesame vieninteliai apsėsti jos laukinių karčių, nes jos Instagram sekėjai taip pat paskelbė daug komentarų apie tai! „Gerai gyventi dėl šios plaukų mamos“ komentarų skiltyje sušuko vienas gerbėjas Miley rugsėjo 28 d. „Instagram“ įraše, kuriame pavaizduotos nespalvotos nuotraukos iš jos laiko scenoje.

„Tu nuostabus“, – pridūrė kitas Miley gerbėjas, o po jo – keturi raudonos širdies jaustukai. "Nužudė!" parašė kitą, o paskui ugnies emociją. „Mano gražioji ir talentinga karalienė“, – pridūrė kitas stanas, po kurio – trys juodos širdies jaustukai, o kitas Miley pavadino „roko žvaigžde“, o po to – jaustuką girianti ranka ir ugnies jaustukas.

Kategorija: