Daugiau k altinimų apie Meghan Markle viltis ir svajones dėl jos ateities su princu Harry sumažėjo, nes neseniai buvo pranešta, kad ji po karališkųjų vestuvių norėjo persikelti į Vindzoro pilį ir būti laikoma „princese“. 2023 m. (Panašu, kad jos svajonės bėgant metams darėsi vis didesnės, nes prieš susitikdama su princu Harry ji tariamai norėjo būti vertinama kaip kita Gwyneth P altrow, kaip rašoma buvusios Vanity Fair redaktorės Tinos Brown knygoje „The Palace Papers: Inside the House“. Vindzoras, tiesa ir neramumai. )

Remiantis naujais pranešimais, 41 metų buvusi Suits aktorė norėjo gyventi Vindzoro pilyje po to, kai ji ir Harry susituokė, ir tariamai buvo nepatenkinta, kad jai buvo pasiūlyta Frogmore kotedžas, esantis teritorijoje. Vietoj to, Vindzoro pilis, nes ji neatitiko princesės pasakojimo.

Splash News

"Frogmore Cottage yra stulbinantis dvaras Vindzoro pilies teritorijoje. Galiu patvirtinti, kad princas Harry ir Meghan paprašė vietos Vindzoro pilyje, bet vietoj to jiems buvo pasiūlytas Frogmore kotedžas, „Fox News Digital“ sakė karališkasis ekspertas ir „To Di For Daily“ vedėjas Kinsey Schofield. "

Princas Williamas ir Kate Middleton – naujasis Velso princas ir princesė – tuo metu gyveno renovuotuose apartamentuose Kensingtono rūmuose, už ką tai verta, ir Schofieldas manė, kad Frogmore Cottage galėjo nublankti prieš Meghan akis. !

"Dalis manęs stebisi, ar Meghan nuolat vertindama tai, ką princas Williamas ir Catherine turėjo, palyginti su tuo, ką jai buvo pasiūlyta, iš pradžių paskatino siekti Vindzoro pilies. Akivaizdu, kad Meghan nori būti vertinama kaip princesė, o princesei reikia pilies, tęsė Schofieldas, prieš pradėdamas svarstyti, kodėl velionė karalienė Elžbieta II nenorėjo įvykdyti savo anūko ir naujosios anūkės. linkėjimai dėl Vindzoro pilies."

Splash News

"Vindzoro pilis karalienei Elžbietai visada buvo šventas išsigelbėjimas, ir, atsižvelgiant į dramų, kurias Saseksas sukėlė per tokį trumpą laiką, nemanau, kad karalienė norėjo, kad jie būtų tiesiog po nosimi. , Schofield tęsė."

"Be to, princas Harry ir Meghan atrodė pasipiktinę karališkomis pareigomis ir su tuo susijusiu dėmesiu. Ar jie būtų galėję toleruoti tiek turistų, kurie reguliariai atvyksta per Vindzoro pilies teritoriją, ar toks dėmesys būtų buvęs našta?"

Splash News

Nors Sasekso hercogas ir kunigaikštienė šiuo metu gyvena Montecito mieste, Kalifornijoje su savo dviem vaikais – trejų metų sūnumi Archie ir vienerių metų dukra Lilibet – jų oficiali rezidencija, kai jie lankosi JK, vis dar yra Frogmore. Kotedžas.Manoma, kad jie didžiąją laiko dalį praleido Frogmore kotedže įvykiuose prieš ir po velionės karalienės Elžbietos II laidotuvių, taip pat per oficialų gedulo laikotarpį, kol jie išskrido atgal į JAV.

"Meghan netgi sakė „The Cut“, kad ji vis dar turi ten daug daiktų, įskaitant keletą kojinių ir seną dienoraštį, kuriuos ji atrado, kai ji su vyru aplankė Karalienės platininį jubiliejų birželio mėnesį. Grįžtate atgal, atidarote stalčius ir sakote: „O Dieve. Tai ką aš ten rašiau savo dienoraštyje? O čia visos mano šio laiko kojinės?&39;"

Kategorija: