Khloé Kardashian dar kartą sulaukė kritikos dėl savo (dabar ištrintos) Instagram nuotraukos fotošopu – ir šia proga neatrodo, kad ji prisiima už tai jokios atsakomybės! Aptariamoje nuotraukoje matomas 38 metų „Good American“ įkūrėjas, pozuojantis viena koja ant kėdės, vilkėdamas odą prigludusį, juodą katės kostiumą ilgomis rankovėmis; bet jos juosmuo, kuris ir taip yra labai mažas, palyginti su kitais jos ikoniniais išlenkimais, atrodė mažesnis nei bet kada!

Ir ne tik nenatūralus jos juosmens dydis, o ne tik dėl nenatūralaus jos liemens, kaip ir daugelio Kardashian Photoshop nesėkmių atveju, fonas taip pat rodė, kad kažkas vyksta, nes dalis fono atrodė iškraipyti. O, Khloé!

Instagram.com/khloekardashian

Kai kurie Kardashianai atvirai prisipažino, kad praeityje fotografavo fotošopas (Kim dukterėčią True Thompson įdėjo į nuotrauką su dukra Čikaga, o Kim taip pat pakeitė viešbučio kilimą, kuriame ji ir tuometinis vaikinas Pete'as Davidsonas apsistojo nenurodyti savo buvimo vietos yra tik du pavyzdžiai) Khloé tvirtino, kad šiuo atveju ji nebuvo k alta. Netrukus po to, kai originali nuotrauka buvo paskelbta – o paskui ištrinta – Khloé socialiniame tinkle „Twitter“ ne tik pasakė, kad ji nepadarė nuotraukos „Photoshop“, bet ir net nebuvo ta, kuri ją paskelbė!

"

Niekada net nepaskelbiau šios nuotraukos, spalio 5 d. socialiniame tinkle „Twitter“ parašė dviejų vaikų mama, turėdama galvoje smarkiai nufotografuotą nuotrauką. Galbūt mano žavesys padarė, bet aš ne. Taip pat turiu omenyje išlenktas linijas nugaroje, lol, prašau, – pridūrė ji, o po to pasigirdo verkiantis juokingas jaustukas, kalbėdamas apie išlenktas linijas fone, kurios praeityje neleido jos fotoshoppingo veiklai."

Palaukite, nesakyk, kad tai padarė mano žavesys, sakydamas, kad nepaskelbiau šios nuotraukos savo puslapyje. Kur tie kvitai, kuriuos išrašiau, žmonės tokie keisti- Khloé (@khloekardashian) 2023 m. spalio 5 d.

"Nors iš pradžių atrodė, kad ji k altę suverčia savo glam komandos narį (yikes!), Khloé grįžo ir patvirtino, kad taip nėra, bet ji buvo tokia pat sutrikusi, kaip atrodė visi kiti. atsižvelgiant į tai, iš kur atsirado „Photoshopped“ nuotrauka. Palaukite, nesakyk, kad tai padarė ir mano žavesys, pakartojo Khloé. Tiesiog sakau, kad šios nuotraukos savo puslapyje nepaskelbiau. Kur tie kvitai, kuriuos padariau, lol, žmonės tokie keisti, pridūrė ji. Tačiau atrodė, kad jos gerbėjai jo nepirko!"

"Kas paskelbė? Kasperas? – šyptelėjo vienas gerbėjas. Liaukitės gėdinti savęs, rašė kitas gerbėjas. Kodėl visada neigiate, kad naudojate savo nuotraukas „Photoshop“? tai nėra didelis dalykas, visi tai daro, pridūrė jie. kodel tu meluoji??? Lol tai dar labiau pablogina, komentavo kitas.Nustokite fotografuoti ir viskas bus gerai! Būkite autentiški – tokią žinią dabar turime siųsti jaunajai kartai – būkite autentiški ir tuo didžiuokitės! sušuko kitas „Twitter“ vartotojas."

Instagram.com/khloekardashian

"Elktis taip, lyg niekas nežinotų, kad meluojate, yra taip kvaila, rašė kitas „Twitter“ vartotojas ir pridūrė: „Aš aklas kaip šikšnosparnis ir VIS DAR matau redagavimą. O, mes žinome, kad visi meluojate, kad išsaugotumėte savo ego. Gaila, kad tai sunaikina vaikus, bandančius natūraliai pasiekti chirurginių rezultatų. Pasinerkite. Matome redagavimą!"

Daugelis iš tikrųjų gynėsi ją sakydami, kad be redagavimo ji atrodė neįtikėtinai (su kuo mes tikrai sutinkame!), o daugelis kitų pirmiausia k altina žmones, kurie iškvietė redagavimą, teigdami, kad visi turėtų Tegul Khloé būna, nesvarbu, ar tai reiškia, kad reikia redaguoti jos nuotraukas, ar ne

"Jums net nereikia nieko aiškintis, rašė vienas palaikantis gerbėjas.Apgailestauju, kad žmonės visada tave puola, Khloé, tu to nenusipelnei! Kodėl žmonės negali būti tiesiog malonūs, parašė kitas, po kurio buvo raudonos širdies jaustukas. Khloé tu graži su filtrais ar be jų, iš visų pusių, patvirtino kitas. (Išvirkščiai) tie nevykėliai. Tu tikra deivė koko!! - sušuko vienas gerbėjas, o paskui du rožinės širdelės jaustukai. Žmonės yra tokie apgailėtini, kad bando rasti ką nors blogo, net norėdami padaryti netikrą (prieštaravimą). Jie tiesiog pavydi. Tu esi nuostabi ir nepamiršk to!!"

Įdomu tai, kad dabar liūdnai pagarsėjusi ir prieštaringa Khloé fotosesija buvo skirta jos naujiems plaukų priauginimams, nes Los Andželo garsenybių priaugintojo Priscilla Valles ekrane pasirodė panašus vaizdas iš tos pačios fotosesijos – su Khloé naujomis blizgančiomis priaugintomis spynomis. ' Instagram paskyra spalio 4 d.

"Ir skirtingai nei jos ankstesnė nuotrauka, ši buvo sutikta daug meilės ir pagyrimų komentarų skiltyje! Karalienė Khloe, rašė vienas gerbėjas.Omg tai yra gorg, pridūrė dar vienas, kalbant apie plaukų priauginimą, o po to - jaustukas su žvaigždėtu akimis. Toks gražus, sužavėjo dar vienas gerbėjas, po kurio sekė dvi širdies akių emocijos. Tu visada atrodai gražiai, džiaugėsi kitas gerbėjas, o po jo – vis populiarėjantis jaustukas širdies akims."

Kategorija: