Šis straipsnis buvo atnaujintas nuo pradinės jo paskelbimo datos 10/01/22, kad būtų įtraukta daugiau ekspertų įžvalgų.

Bet kuriame amžiuje galima išlaikyti jaunatvišką spindesį ir esmę naudojant veidą įrėminantį kirpimą, kuris atkreipia dėmesį į geriausius jūsų bruožus. Susisiekėme su profesionaliais plaukų stilistais, kosmetologais ir grožio ekspertais, kad gautume keturis nesenstančius pasiūlymus, kaip atnaujinti jūsų rudeninę išvaizdą, vyresniems nei 40 metų, ir įkvėpimo, kurį galėtumėte atsinešti kitam apsilankymui salone.Perskaitykite keturis klasikinius kirpimus, patarimus ir įžvalgas iš Ginos Riveros, įžymybės plaukų stilistės ir Phenix Salon Suites įkūrėjos bei Ghanimos Abdullah, plaukų ekspertės ir „The Right Hairstyles“ kosmetologės.

Shutterstock

Pixie su šoniniais pakraščiais

"Trumpai pasivaikščioti – tai klasikinis būdas paryškinti akis ir skruostikaulius, o Abdullah sako, kad dar vienas būdas tai padaryti – prie kirpimo pridėti į šoną nulenktus kirpčiukus. Ar kada nors matėte kirpčiuką, kai kirpčiukai atima visą dėmesį? Tai yra tai, ko jūs siekiate: ilgi, šoniniai kirpčiukai, sako Abdullah. Likusi jūsų plaukų dalis turi būti vientisa ir kampuota, pažymi ji ir priduria, kad kirpimas turi suktis aplink galvą, kad paslėptų plaukų slinkimą. Abdullah pabrėžia, kad sluoksnių kirpimas yra vienas geriausių būdų atkreipti daugiau dėmesio į gražų veidą, taip pat išlaikyti lengvai valdomas spynas ir suteikti nepriekaištingą išvaizdą."

"„Paklauskite savo stilisto apie sluoksnių kiekį ir išdėstymą, kurie padės sukurti jūsų plaukams apimties ir tvirtumo“, – sako ji.„Pasakykite jiems, kad norėtumėte sukurti daugiau apimties. Paprastai apimtį didinantys piksai nupjaunami labai trumpai nugaroje, šiek tiek pailgi aplink ausis ir ilgi į viršų. Ji priduria, kad „sluoksniai gali būti nukirpti, kad suktųsi aplink galvą, kad būtų paslėptas plonėjimas tose vietose, kurios jis labiausiai matomas“, ir kad būtų gera idėja „padaryti keletą nuotraukų salone, pavyzdžiui, šią Halle Berry, kad pamatytumėte. kas įmanoma ir atrodys tau geriausiai.“"

Shutterstock

Užuolaidų kirpčiukai

"Nesvarbu, ar sūpuojate ilgus plaukus, ar trumpesnio kirpimo, ne tik kutais, bet ir konkrečiai - užuolaidų kirpčiukai gali akimirksniu paskatinti simetriją ir atimti metų pertrauką, aiškina Abdullah. Jie glosto beveik bet kokį veidą bet kuriame amžiuje ir gražiai įrėmina veidą, tuo pačiu atitraukiant dėmesį nuo rimtų senėjimo požymių, sako ji. Užuolaidų kirpčiukai, pažymi Abdullah, yra kutais kirpimas, kuris sukuria švelnią, natūraliai atrodančią bangą viršugalvyje, kaip matyti čia, Jessica Alba.Ji priduria, kad jie dažnai naudojami veidui įrėminti, o ypač jaunatviškai atrodyti. Jie puikiai atrodo brandaus amžiaus moterims, nes jų veidas atrodo mažesnis ir lieknesnis, kai nusileidžia iki skruostų."

Abdullah pažymi, kad ilgiems plaukams pridedant užuolaidų kirpčiukus, galima akimirksniu sukurti daugiau apimties, sudominti ir suteikti daugiau judesių. (Jau neminint, tai itin madingas stilius rudeniui!) „Užuolaidų kirpčiukai visada flirtuoja, jei norite atnaujinti savo išvaizdą per 50 metų“, – sako ji. „Paprastai užuolaidų kirpčiukai dėvimi tiesiais plaukais arba garbanotais, bet visada žemyn. Nepaisant to, jūs netgi galite nešioti likusius plaukus sušukusius, o priekyje – kelis švelnius ilgus kirpčiukus, kad pakeistumėte savo stilių. Ji pabrėžia, kad galimybės yra tikrai neribotos!

Shutterstock

Asimetriška skiltis

"Lobas, taip pat pripažintas ilgesne klasikinio bobo versija, šiuo metu yra tokia populiari, sako Rivera.Viena iš pagrindinių to priežasčių, priduria ji, yra tai, kad jums nereikia įsipareigoti trumpesniems plaukams ir jie yra universalūs, be to, juosta puikiai tinka kuriant jaunatvišką išvaizdą. Siekdama išvengti nuobodžios ar plokščios išvaizdos, kuri gali jus pasenti, Rivera sako, kad tekstūrą reikia pridėti sluoksniais. Ji sako, kad daug tekstūros turintis skiltis visada puikiai atrodo mūsų senstančios gražuolės, nes tekstūra leidžia daug judėti ir gali būti dėvima pilnesnė nei aptaki, todėl bruožai sušvelnėja. Abdullah sako, kad lobis ar bobas yra toks: „Jei jis bukas, lengvai sulenkus galiukai susitrauks ir suteiks daugiau kūno“."

"Asimetriškam pjūviui pridėjus gilią šoninę dalį, galite „sukurti daugiau apimties viršugalvyje, tiesiogine prasme sustumdami daugiau plaukų į vieną galvos pusę“, o ši šukuosena puikiai tinka norint paslėpti išretėjusį viršutinį kampą. turėti kokių. Kaip matyti čia, Priyanka Chopra, asimetrinė skiltis taip pat puikiai tinka kuriant jaunatvišką išvaizdą, sako Rivera. Ji priduria, kad tai, kad keičiasi plaukų ilgis, daro juos labai madingu ir šiuolaikišku stiliumi, o tai prisideda prie šiuolaikiškos ir jaunatviškos išvaizdos."

Shutterstock

Ilgi, veidą įrėminantys sluoksniai

"Jei norite išlaikyti ilgį, bet vis tiek norite pokyčių naujam sezonui, Rivera sako, kad pridėjus veidą įrėminančių sluoksnių galima nesunkiai sukurti daugiau apimties, judesio ir bendrai atrodyti jaunatviškai. Sluoksniavimas leidžia pašalinti pažeistus galus ir taip pat suteikia daug galimybių formuoti, aiškina Rivera, kuri, jos nuomone, puikiai tinka tiems, kurie yra jauni. Kaip ir čia apie Jennifer Aniston, Rivera sako, kad nesunku pridėti ilgesnių sluoksnių, kad būtų sukurta apimties, o sluoksniai yra daugelio nuostabių pjūvių dalis, kurie yra gerai pripažinti kaip universalūs."

"Be to, kalbant apie šviežiai kirptas ir sluoksniuotas spynas, Rivera pataria, kad geriausia visada pasitarti su savo stilistu dėl priežiūros tvarkaraščio, bet tiems, kurie bando atgauti plaukų sveikatą, būtinai kirpkite kas 4–6 savaites. Kad jūsų plaukai ir bendra išvaizda atrodytų jaunesni, ji daro išvadą, kad taip pat labai svarbu naudoti puikią šlapią liniją, pripildytą biotino, koliažo ir B grupės vitaminų."

Kategorija: