Donaldas Trumpas išreiškė savo nepritarimą būsimai Maggie Haberman knygai, nes kai kuriuos Pulitzerio premijos laureato autoriaus teiginius jis pavadino „šlykščiais“.

Vienas iš Habermano teiginių savo knygoje „Pasitikėjimo žmogus: Donaldo Trumpo kūrimas ir Amerikos palaužimas“ yra susijęs su buvusio prezidento dukra Ivanka Trump ir vyru Jaredu Kushneriu, kurie abu dirbo. jam tuo metu, kai jis buvo B altuosiuose rūmuose.

Shutterstock

Habermanas, kuris taip pat yra „The New York Times“ B altųjų rūmų korespondentas ir CNN politikos analitikas, teigė, kad Trumpas svarstė galimybę atleisti savo dukrą ir žentą ir tai padaryti per „Twitter“. kurį jis kalbėjo ir neigė per mitingą Mičigane šeštadienį, spalio 1 d.

"

Ivanka ir Kushneris tuo metu dirbo patarėjais B altuosiuose rūmuose. Kitą dieną turėjau istoriją, kad norėjau atleisti savo dukrą Ivanką; to neįvyko, sakė buvęs POTUSAS ir pridūrė, kad k altinimai buvo tokie: šlykštu!"

Tuometinis prezidentas Donaldas Trumpas vos nepaleido savo dukters Ivankos Trump ir žento Jaredo Kushnerio iš B altųjų rūmų per tviterį, rašoma naujoje New York Times žurnalistės Maggie Haberman knygoje. https://t.co/4ukQBqvzJX- CNN (@CNN) 2023 m. rugsėjo 28 d.

"Trumpas taip pat užsiminė apie tariamą jo „Truth Social“ platformos apšaudymą rugsėjo 30 d., o Habermano knygą pavadino netikra ir labai nuobodžia bei pasenusia, be kita ko."

"

Štai mes vėl! Išleista dar viena netikra knyga, ši, tariamai labai nuobodi ir pasenusi, paties paskirto vadovo, nesėkminga (nefinansuojama atsakomybė!) New York Times rašytoja Maggie Hagerman, rašė Trumpas. Jame ji pasakoja daug išgalvotų istorijų, nepatikrindama faktų ir nepatvirtindama tų, kurie žinotų, pavyzdžiui, aš.Vienu atveju ji meluoja, kad noriu atleisti savo dukrą Ivanką ir Jaredą. NETEISINGA, gryna fantastika. Niekada net nekilo į galvą. Tiesiog reikia kovoti su bėdomis, kad priverstų šliaužioti, kaip Maggie, ir visa kita!"

Nr. Jo nesuvaržytas ir sutrikęs protrūkis čia dar labiau patvirtina, kokia tiksli knyga. Jis nesugeba nebūti pamišėliu. pic.twitter.com/BGhkqLcSz9

- Spiro Agnew's Ghost (@SpiroAgnewGhost) 2023 m. rugsėjo 30 d.

"Kitur Habermano knygoje, kurią, kaip pranešama, keletą kartų savo noru sėdėjo Trumpas, ji teigia, kad buvęs prezidentas norėjo gauti jos telefonų įrašus, kad nustatytų jos kontaktus B altuosiuose rūmuose, rašydamas: Trumpas, supykęs dėl mano paskelbtų istorijų, rėkdavo, kad nori, kad administracijos pareigūnai gautų mano telefonų įrašus ir nustatytų mano š altinius."

"

Trumpas anksčiau sakė, kad jam patinka būti su Habermanu ir netgi palygino ją su savo psichiatru, tačiau nuo pat pradžių labai kritiškai vertino jos knygą ir netgi teigė, kad tai dar viena netikra knyga reporteris, kuris nieko apie mane nežino."

„Man patinka būti su ja, ji yra kaip mano psichiatrė“, – praėjusią savaitę Donaldas Trumpas sakė apie „New York Times“ žurnalistę Maggie Haberman. Praėjusią naktį jis paskelbė tai. pic.twitter.com/fdbQKRaU1F- Balsuokite už mėlyną 2023 m. (@jwhoopes2) 2023 m. spalio 1 d.

"Maggot Haberman iš New York Times kuria istorijas apie mano santykius su užsienio lyderiais, anksčiau sakė Trumpas. Ji tvirtina, kad kalbu su Kim Jong Unu iš Šiaurės Korėjos, bet ne su kitais pasaulio lyderiais. Negerai!"

"Visai neseniai Trumpas pasinaudojo savo „Truth Social“ platforma ir pavadino ją savarankiu biografu ir bloga rašytoja, turinti labai blogus š altinius."

Kategorija: