Ryanas Reynoldsas ką tik atskleidė, kad mylimas Marvel personažas grįš į mūsų ekranus, o gerbėjai negali atsistoti! 45 metų „Auksinio gaublio“ nominantas naujame socialinio tinklo įraše atskleidė, kad kartu su Wolverine, vienas populiariausių X-Men herojų, pasirodys jo titulinis veikėjas filme Deadpool 3 , kuris, kaip pranešama, bus pradėtas filmuoti 2023 m.

Ir geriausia naujiena iš visų? Hugh Jackman pakartos savo legendinį vaidmenį būsimame veiksmo filme, o praėjusią savaitę jis netgi prisijungė prie Reynolds komiškame ir sveikame vaizdo įraše, kad apie visa tai praneštų gerbėjams.Klipe, kurį Reynoldsas įkėlė savo 45,7 mln. sekėjų „Instagram“ ir 20,4 mln. „Twitter“ bhaktų, Reynoldsą galima pamatyti sėdintį ant sofos ir kalbantį tiesiai į kamerą. Pradėjus vaizdo įrašą, aktorius paaiškino, kad praėjusį mėnesį D23 Fan Expo renginyje jis nedalyvavo dėl pasiruošimo naujam filmui.

„Labai apgailestaujame, kad praleidome D23, bet jau ilgą laiką sunkiai dirbame prie kito Deadpool filmo“, – sakė Reynoldsas vilkėdamas mėlyną viršutinę dalį, o po apačia b altais marškiniais. rudos chaki spalvos kelnės. "Aš turėjau tikrai ištirti savo sielą dėl šio." Reynoldsas tęsė, pripažindamas, koks prasmingas jo Deadpool prisijungimas prie Marvel Cinematic Universe (MCU) bus gerbėjams: "Jo pirmasis pasirodymas MCU akivaizdžiai turi jaustis ypatingas."

Du ankstesni filmai apie sarkastišką ir šmaikštų Reinoldo superherojų – 2016 m. Deadpool ir 2023 Deadpool 2 – buvo sukurti 20th Century Fox ir egzistavo toje pačioje visatoje kaip ir kiti su X-Men susiję filmai.Tačiau, kai „Disney“ išteisino „Fox“, „Marvel Studios“ dabar gali įtraukti garsiuosius mutantus į MCU (ir „Deadpool“, atrodo, yra išskirtinė franšizė, sukurta prieš įsigijimą, kuri tęsis pagal „Disney“). Gerbėjai taip pat prisimins, kad Reynoldsas pasirodė kaip Wade'as Wilsonas / Deadpoolas 2009 m. filme „X-Men Origins: Wolverine“, parodydamas, koks toli jo ir Wolverine ryšys ir koks ypatingas žiūrovams bus jų susitikimas!

Klipo montažas parodė, kad Laisvasis aktorius sunkiai dirba, mąsto eidamas per mišką, virtuvėje, o vėliau ir vonioje. „Reikia išlikti ištikimiems personažui, atrasti naują gelmę, naują motyvaciją, naują prasmę. Kiekvienas „Deadpool“ (filmas) turi išsiskirti ir išsiskirti“, – pridūrė jis. „Tai buvo neįtikėtinas iššūkis, kuris privertė mane pasiekti giliai viduje ir aš nieko neturiu. Taip, čia tiesiog tuščia. Ir baisu.“

Neryški figūra nuėjo į foną, kaip Reynoldsas pasakė (daugelio gerbėjų džiaugsmui): „Tačiau mes turėjome vieną idėją.Ei, Hugh, ar nori dar kartą suvaidinti Wolverine? 53 metų Jackmanas jau ėjo laiptais ir atsainiai atsakė: „Taip, tikrai, Ryan“, prieš pasibaigiant iš karto virusiniam klipui.

Netrukus po to nuskambėjo Whitney Houston „And I Will Always Love You“ ir ekrane pasigirdo „Coming Hughn“. Anonso vaizdo įrašą užbaigė Deadpool logotipas, nupjautas trimis Wolverine nagais, prieš užbaigiant ir atskleidžiant Deadpool 3 išleidimo datą – 2024 m. rugsėjo 6 d. Gerbėjai turėjo atsisveikinti su Jackmano Wolverine 2023 m., kai jis vaidino herojų filme Loganas. ir atrodė, kad siužetas baigėsi.

2023 m. rugpjūčio mėn. Jackmanas atsisėdo su Jake's Takes ir pasakė: „Tai vis dar yra personažas, kurį laikau prie širdies, bet žinau, kad tai padaryta“. Tada jis pridūrė, juokdamasis iš Reynoldso atkaklumo, kad jis prisijungtų prie būsimo filmo: „Pasakyk tai kam nori, bet prašau pasakyti Ryanui (Reynoldsui). Nes jis netiki. Jis mano, kad aš juokauju“. (Panašu, kad sunkus Reynoldso darbas atsipirko!) Pranešama, kad „Deadpool 3“ bus filmuojamas 2023 m., kaip š altinis sakė „Us Weekly“.„Kitas šeimos verslo prioritetas yra grąžinti Ryan's Deadpool franšizę į vėžes“, – tariamai sakė viešai neatskleista informacija.

Netrukus kitame vaizdo įraše Jackmanas atsisėdo šalia Reynoldso ant tos pačios sofos, kur Adam Project žvaigždė nufilmavo pirmąjį vaizdo įrašą. „Oskaro“ nominantas vilkėjo tamsiai juodus marškinėlius ir mėlynus džinsus ir žaismingai juokavo kartu su Reynoldsu, kad atsakys į gerbėjų klausimus, taip pat nesugadins ilgai laukto filmo.

Dinamiškas duetas atsakė į vieną pagrindinį gerbėjų klausimą pažymėdamas, kad Džekmeno Wolverine nebus tas pats personažas, kokį gerbėjai matė 2023 m. filme Loganas, nes šis veiksmas vyksta kitoje visatoje. Kai jiedu pradėjo aiškinti laiko juostas ir siužeto taškus, Wham! užgožė viską, kas buvo pasakyta. (Nekantraujame pamatyti, kas iš tikrųjų nutiks 2024 m.!)

Kategorija: