Jei jūsų plaukų tikslai yra storesni, tankesni plaukai, yra didelė tikimybė, kad jau viską išbandėte. Naudojote visus šampūnus ir kondicionierius, kurių etiketėje tik nurodyta „tūris“. Padengiate plaukus apimtį didinančiomis putomis ir po saule vartojate kiekvieną priedą, kuris žada auginti plaukus arba sustiprinti natūralią plaukų struktūrą. Galbūt esate nusivylę, kad nepastebėjote rezultatų arba norėtumėte žengti dar vieną žingsnį ir papildyti savo plaukų priežiūros rutiną. Kad ir kokia būtų priežastis, tikriausiai niekada nesvarstėte apie šią plaukų priemonę, kurią daugelis grožio ekspertų rekomenduoja, kad padidintų apimtį ir storį.Tai atrodo taip paprasta, bet iš tikrųjų yra neįtikėtinai veiksminga. Geriausias dalykas: jis nesugadins banko ir jaučiasi nuostabiai. Gaby Longsworth, PHD, sertifikuota plaukų priežiūros specialistė ir „Absolutely Curly Everything“ savininkė, paaiškina, kodėl tai yra geriausia plaukų priežiūros priemonė sveikiems, storesniems plaukams.

Kasdienis masažas

Pasakykite, kad taip nėra – išleidote šimtus dolerių procedūroms salone, kai paprastas plaukų masažas, atliekamas jūsų vonios kambaryje, gali padaryti stebuklus?

„Vienas iš būdų pastorinti plaukus ir sukurti daugiau apimties yra naudoti plaukus tankinantį serumą su kasdieniu galvos masažu“, – sako Longsworthas. „Kokybiški plaukus tankinantys serumai padeda pagerinti galvos odos ir folikulų sveikatą bei kraujotaką į plaukų folikulą, o tai netiesiogiai paverčia sveikesniais ir stipresniais plaukais. Serumai ne stebuklingai skatina plaukų augimą, tačiau juose yra tam tikrų ingredientų, kurie palaiko sveiką galvos odos aplinką ir skatina plaukų augimą.Plaukų serume turi būti tinkamos koncentracijos tinkamų ingredientų.“

Kokie serumo ingredientai veikia geriausiai?

Anot Longswortho, folikulų kraujotakai reikalingi ingredientai yra niacinas, argininas, polifenoliai, simondsijų aliejus, ricinos aliejus, amla ir brahmi žolės. Tuo tarpu. kai kurie iš geriausių ingredientų plaukų augimui yra rozmarino lapų ekstraktas, antioksidantai, biotinas, vitaminai, tokie kaip vitaminas E, mineralai, mentolis, pipirmėčių aliejus, š altmėčių lapų aliejus. Jei norite apsaugoti plaukų folikulus, Longsworth rekomenduoja kokosų aliejų. O plaukų sruogoms stiprinti ieškokite sveikų b altymų, hidrolizuotų b altymų ir aminorūgščių.

Ką dėl plaukų pudros?

Neįgudusiai akiai gali atrodyti, kad tirštesnės plaukų pudros (pvz., sausas šampūnas) gali labiau pastorinti plaukus nei serumai, tačiau tai ne tikrovė. „Kai kurie plaukų produktai (pvz., milteliai) gali „sutirštinti“ plaukus, nusodindami ant plauko stiebo cukraus krakmolo, aminorūgščių, peptidų, hidrolizuotų b altymų, keratino ir kitų molekulių, tokių kaip polimerai (ir pluoštai), – sako Longsworthas.„Tai iliuzija, nes plaukų sruogos iš tikrųjų nepastorėjo, o atrodo tankesnės.“

Gali prireikti laiko, kantrybės ir kasdienių įsipareigojimų, tačiau reguliarus galvos odos masažas serumu, kuriame yra veiksmingų ingredientų, gali būti geriausias pasirinkimas sveikesnėms, storesnėms ir stipresnėms sruogoms bei šaknims.

Kategorija: