Oprah Winfrey svajonės apie princo Williamo ir princo Harry susitaikymą neišsipildė, nes tarp dviejų brolių besitęsiantis nesantaika tebesitęsia po velionės karalienės Elžbietos II laidotuvių.

Remiantis naujausiais pranešimais, 40 metų princas Williamas „nepasitiki“ savo jaunesniuoju broliu, kuriam praėjusį mėnesį sukako 38 metai, viešai nevėdinti šeimos nešvarių skalbinių – kaip tai darė praeityje. ir todėl nenori rimtų pokalbių apie šeimą su juo ar savo svaine Meghan Markle (41).

Splash News

"Karalienei mirus, abu broliai suprato, kad dėl savo močiutės turi atidėti asmeninius jausmus, „The Sun“ pasakojo karališkasis viešai neatskleistas asmuo. Abu vyrai bandė, bet iš Williamo pusės jis tiesiog nepasitiki savo broliu ar svaine. Kaip jis gali atvirai kalbėtis su Harry, kai jis nerimauja, kad vienas ar kitas neteisingai interpretuos tai, kas pasakyta, įsižeis ir (arba) apie tai kalbės viešai?"

"Sasekso hercogą po jo močiutės mirties jau apleido jo brolis ir kiti šeimos nariai, ir toliau teigė š altinis, nes, kaip pranešama, dėl vyresniojo brolio nepasitikėjimo jis nebuvo įtrauktas į svarbias diskusijas. ir tai, kad jiedu su Meghan nusprendė atsiriboti nuo šeimos, kai 2023 m. sausį atsistatydino iš vyresniųjų karališkųjų asmenų pareigų ir kai davė liūdnai pagarsėjusį bombos sprogimo interviu Oprah. Oi!"

Splash News

"Tai neišvengiamai reiškia, kad po karalienės mirties Haris buvo užblokuotas iš daugelio valstybės reikalų su Williamu ir Charlesu. Jų nuomone, Haris pasirinko šį kelią ir todėl negali būti įtrauktas, tęsė viešai neatskleista informacija. Hario požiūriu, jis vis dar nori, kad šeima ir „vyrai pilkais kostiumais“, kaip jis vadina, pripažintų, kad jam ir jo žmonai buvo padaryta skriauda. Jis nepasitiki institucija ir ne kartą yra sakęs, kad jautėsi užgniaužtas, o pabaigoje – persekiojamas."

"Š altinis teigė, kad Haris mano, kad po karalienės mirties šeima, ypač jo tėvas, karalius Charlesas, pasielgė teisingai, ir dabar jaučiasi taip, lyg būtų nubaustas už ankstesnius veiksmus. Per pastarąsias kelias savaites jam labai sunkiai sekėsi ir jautė, kad atliko savo pareigą palaikyti savo tėvą, pridūrė š altinis, prieš paminėdamas faktą, kad jam nebuvo leista per laidotuves dėvėti karinės uniformos.Tačiau konfliktas dėl uniformų ir kvietimų į priėmimą tikrai nepadėjo ir tik sustiprino jo praradimo ir nepilnavertiškumo jausmą. Jis jautėsi taip, lyg būtų nubaustas firmos."

Kategorija: