Visada galime pasikliauti Kylie Jenner, kuri pažvelgs. 25-erių mergina visada įjungia šilumą, net jei ji tik pozuoja namuose. Ji yra naujausia, bet tikrai ne vienintelė įžymybė, kuriai būdingos 2000-ųjų pradžios tendencijos – su Hailey Bieber ir Bella Hadid priešakyje.

Tačiau kai pamatėme laukinius džinsus su diržu, kuriuos ką tik dėvėjo Kylie, buvo aišku, kad ji visa jėga įsijautė į ankstyvą madą.

Instagram.com/kyliejenner

"Kylie ką tik įmušė 2 tūkst. įvarčių su mažu kirpčiuku ir džinsais su diržu, ir mes esame čia.Jauniausia Kardashian-Jenner paskelbė savo rugsėjo 20 d. įrašą, likus 96 dienoms iki Kalėdų, ir sulaukė 5,5 mln. „Patinka“ paspaudimų iš 370 mln. sekėjų. Brunetė mažylė atsainiai pozavo prieš savo pavydėtiną spintą, užpildytą spalvingais (ir pagal spalvas suderintais) dizainerių kurtais batais ir krepšiais, per daug Birkinų, kad galėtume suskaičiuoti."

Esame suglumę ir įkvėpti jos džinsų su diržu – tokius, kuriuos gali nusivilkti tik Kylie, bet taip gerai, kad norime pabandyti.

Instagram.com/kyliejenner

Nors mes žinome ir mylime Kylie dėl jos akį traukiančių, ryškių ir puikiai tinkančių drabužių, pastebėjome, kad ji paėmė puslapį iš prislopintos Kim Kardashian spalvų paletės. Tačiau, žinoma, ji visada pakeičia net ir klasikinę išvaizdą: kaip šis naujo lygio marškinėlių ir džinsų derinys, kurį Kylie sušvelnino, padarydama marškinėlius prigludusią, o džinsus išardo. Tarp savo žandikaulių „Instagram“ išvaizdos, iki naujausių savo bendradarbiavimo, Kylie visada palaiko savo gerbėjus ant kojų.

Ji taip pat neseniai šokiravo savo sekėjus savo nuolat besikeičiančiu veidu, po to, kai gerbėjai manė, kad atrodė dar daugiau užpildų. Kad ir kaip būtų, manome, kad ji puikiai atrodo.

Kategorija: