Cara Delevingne grįžta į antraštes dėl visų tinkamų priežasčių, nes pastaruoju metu gerbėjai nuolat nerimavo dėl jos psichinės sveikatos, nes 30-metė modelis ir aktorė atrodė neįtikėtinai ant raudonojo kilimo reklamuodama savo Cara Loves Karlą. kolekcija per Paryžiaus mados savaitę.

The Only Murders in the Building aktorė rugsėjo 27 d. dalyvavo vakarėlyje, skirtoje švęsti savo bendradarbiavimą su velionio Karlo Lagerfeldo mados namais, kurie pirmą kartą buvo pristatyti praėjusį mėnesį Niujorko mados savaitės metu. Akivaizdu, kad ji daug įkvėpimo sėmėsi iš velionio vokiečių dizainerio, vadovavusio Chanel nuo 1983 m. iki mirties 2023 m., nes jo firminį stilių sudarė aštrūs, pritaikyti vienspalviai kūriniai.

Splash News

Paperių miestelių aktorė pasirinko prašmatnią visiškai juodą spalvų paletę ir dėvėjo juodą ilgosiomis ūdomis švarkų švarką su labai siauru priekiu, kryžminiu dirželiu prie kaklo ir juosmenį sutraukiančiu diržu. kažkokie labai nuožmi juodi batai virš kelių.

Caros plaukai taip pat šiek tiek atnaujino spalvą, nes jos firminiai šviesūs plaukai buvo sušvelninti iki beveik kaštoninio atspalvio, o tai, mūsų manymu, yra puikus pasirinkimas dabar, kai įžengiame į rudens sezoną! O kalbant apie spalvas, angliškas modelis pridėjo ryškios raudonos lūpos spalvos, kad išvaizdai būtų dar daugiau dramatiškumo.

Savižudžių būrio aktorė norėjo pademonstruoti kolekcijos universalumą, nes savo Instagram paskyroje ji pademonstravo alternatyvų būdą, kaip pasipuošti švarku. Priešingai nei vilkėdama švarką kaip suknelę, Cara derino jį su ryškiomis juodomis kelnėmis ir rafinuotais juodais kulnais, o raudonų lūpų dažų pasirinko švelniai rausvą atspalvį.Panašu, kad su „Cara Loves Karl“ kolekcija galima pasipuošti elegantiška verslo apranga ar linksma vakarėliu!

Be „Vogue“ viršelio žvaigždės modeliuotų kūrinių, kai kurie kolekcijos akcentai yra juodi siauri džinsai, juodi (temą matote čia!) baikerių batai ir juodas apkarpytas džinsinis švarkas. Tiems, kurie nori šiek tiek daugiau spalvų, gali būti svarbūs b alti „transformeriniai“ marškiniai arba beveik b altas kirptas krepšys.

Kategorija: