Miranda Lambert ką tik sukrėtė stulbinamą, žaižaruojantį ir nepakartojamą ansamblį, kuris pagerbė jos pietietiškas šaknis, o gerbėjai negali atsistoti! „Grammy“ laureatė (38 m.) praėjusią savaitę savo „Velvet Rodeo“ rezidencijoje Las Vegase pademonstravo savo ikonišką stilių ir liekną figūrą, vilkėdama išlenktą suknelę.

Gunpowder & Lead hitų kūrėjas apsivilko ryškiai mėlyną, žemo kirpimo suknelę su auksiniais papuošimais, tvankiomis sagomis, juosmenį apibrėžiančia detale, šlaunis aprėpiančiu krašteliu ir nuostabiais kutais išilgai rankovių siūlių. puikuodamasi savo galiūno vokalu.Norėdama užbaigti sceną, „Bluebird“ dainininkė pasipuošė blizgančiomis permatomomis pėdkelnėmis, klasikiniais kauvės auliniais batais, priderinta blizgančia kepure ir papuošė savo išvaizdą auksiniu diržu bei stambiais metaliniais žiedais.

Lambert per atidarymo savaitgalio koncertą vilkėjo savo firmines ilgas šviesiaplaukes ir papuošė jas elegantiškomis, laisvomis bangomis. Kalbant apie makiažą, Pistol Annies narė pridėjo blizgančius akių šešėlius, ryškų akių pieštuką, dangų siekiančias blakstienas, paryškintą skruostikaulius ir nuostabią blizgančią lūpą.

Instagram įraše, skirtame 4,7 mln. sekėjų, muzikantė pasidalijo savo aprangos, skirtos žudikiškam pasirodymui, nuotraukomis ir parašė: „Labai džiaugiuosi, kad „Velvet Rodeo Residency“ pradėjo veikti ir veikia. Dėkojame visiems, kurie atvyko pas mus atidarymo savaitgalį! Tikimės, kad esate pasiruošę laukiniam trečiadieniui. Tai rodoma 3 kartus!“

Natūralu, kad tūkstančiai gerbėjų patraukė į jos komentarų skiltį norėdami pagyvinti jos išvaizdą vakare, nes laidoje dalyvavusieji taip pat gyrė jos koncertą.Vienas vartotojas rašė: „Tarnaujame visai karvės mergaičių šerdiui“, o kitas pridūrė: „Toks gražus ir talentingas! Vienas koncertų lankytojas pasakė: „Mes keliavome į Vegasą, kad pamatytume jus, ir tai bus viena įsimintiniausių kelionių ir koncertų“, kaip kažkas kitas pasidalijo panašia patirtimi, matydamas ją gyvai: „Tai buvo geriausia ir geriausia. man kada nors buvo smagu koncertuoti!“

Pati pirmoji ir ilgai laukta Lamberto rezidencija tęsis 24 pasirodymus Zappos teatre, Planet Hollywood kurorte Sin City. Nuo šiol iki 2023 m. balandžio mėnesio gerbėjai galės sugauti Lambertą vienoje iš jos neseniai kritikų pripažintų laidų. (Esame įsitikinę, kad tai būtina pamatyti, vien iš jos scenos aprangos!)

Kategorija: