Ar telefone nuolat rodomi iššokantys langai, įspėjantys, kad baigiasi saugyklos vieta? Keletas dalykų gali būti labiau varginantys, ypač jei sunku tiksliai nustatyti, dėl ko iš pradžių trūksta vietos. Galbūt jau naudojote įrenginį ir ištrynėte daugybę nuotraukų ir vaizdo įrašų. Galbūt išvalėte savo „iMessages“ tiek, kiek tik galėjote – tik pastebėjote, kad nė vienas iš šių veiksmų nepadėjo.

Nepasiduok. Yra veiksmų, kurių tikriausiai nesiimate ir kurie gali labai pakeisti jūsų telefono atminties talpą. Stavros Zavrakas, Orthogonality įkūrėjas, apibūdina dvi įprastas saugojimo klaidas (taip pat ir papildomą patarimą), dėl kurių telefonas veikia lėčiau.Šias klaidas paprasta ištaisyti, todėl galite iš karto pradėti atgauti saugyklą.

Suaktyvinote iPhone nuotraukų srautą

Anot Zavrako, „iPhone Photo Stream“ be priežasties sunaudoja tiek daug vertingos vietos, nes dubliuoja tuos, kuriuos jau turite. Galbūt net nesuvokiate, kad įjungėte šį nustatymą – vienintelis veiksmas, kurį turite atlikti norėdami atgauti saugyklą, yra jį išjungti.

„Galite sustabdyti nuotraukų srauto dubliavimą eidami į „Nustatymai“> „Photos & Camera“> išjungti „My Photo Stream“, – sako Zavrakas. „Tai akimirksniu ištrins visus nuotraukų srauto vaizdus iš jūsų iPhone, atlaisvindamas daug vietos, o susietame įrenginyje išliks galima parinktimi, kur ji išliks aktyvi.“

Tu niekada neišvalai senų tekstų

Tikriausiai yra labai rimta priežastis, kodėl neišvalote senų tekstinių pranešimų taip dažnai, kaip reikėtų: kas turi laiko peržiūrėti kiekvieną ir paspausti „ištrinti“? Geros naujienos: yra daug lengvesnis ir ne toks kruopštus būdas jų atsikratyti.

„Užuot trindami atskirus pranešimus ar teksto gijas, pakoreguokite nustatymus, kad telefonas išsivalytų pats“, – sako Zavrakas. „Eikite į Nustatymai> Žinutės> Pranešimų istorija> Išsaugoti pranešimus. Numatytoji programa yra išsaugoti juos amžinai, bet galite pasirinkti ištrinti senus tekstus po metų ar mėnesio.“

Pamiršote išvalyti žiniatinklio naršyklės ir programų talpyklos duomenis

„Žiniatinklio naršyklės duomenų išvalymas daugeliu atvejų visada padidino mano telefono greitį ir našumą“, – sako Zavrakas. Bet ar kartais prisimenate tai padaryti? Gali būti gera idėja iš tikrųjų nustatyti sau priminimą telefone, kad jis būtų pašalintas vieną ar daugiau mėnesių, kad pagerintumėte telefono veikimą ir greitį?

Atidarykite Settings> Safari> bakstelėkite Clear History and Website Data“, – sako Zavrakas. „Be to, išvalius talpyklos duomenis iš tokių programų kaip „Twitter“ ir „Snapchat“, atlaisvinta maždaug 1 GB vietos, nes tiek vietos šios programos dažnai sunaudoja jūsų įrenginyje, kad pagerintų UX ir greitą įkėlimą.”

Norėdami pagerinti saugojimo situaciją, nereikia daug laiko ir techninių žinių. Išbandykite šiuos paprastus patarimus, kad gerokai pakeistumėte savo telefono veikimą.

Kategorija: