Nuo tada, kai Taylor Swift paskelbė, kad jos dešimtasis studijinis albumas Midnights yra pakeliui, gerbėjai nekantriai žiūri jos naujausius TikTok vaizdo įrašus, kuriuose dainininkė atskleidžia būsimų įrašo kūrinių pavadinimus! Rugsėjo 21 d. įkeltame įraše Swift (32 m.) paaiškino, kad ji kurs naują vaizdo įrašų seriją, kad reklamuotų savo būsimą LP. Pozuodama prieš rudą aksominę užuolaidą ir sėdėdama purpurinėje tos pačios medžiagos kėdėje, Swift su savo apranga, laikysena ir vaizdo matymu pademonstravo 90-ųjų puošnumą, o Swifties negali atsistoti.

Grammy laimėtoja apsivilko kaštoninės spalvos, vintažinio stiliaus bleizerį su prašmatniomis sagomis ant rankovių, trumpus šortus, kurie puikavosi jos ilgomis, tonuotomis kojomis, o apačia pasipuošė b altu marškinėliais. Siekdama papuošti savo puošmeną, Swift pridėjo blizgančius žiedus ir auksinius auskarus. „Kardigano“ hitų kūrėja vilkėjo savo ilgas, firmines šviesiaplaukes kirpčiukus ir kirpčiukus, puoštus laisvomis bangomis. Kalbant apie makiažą, stulbinanti pridėjo savo firminį juodą katės akių akių kontūro pieštuką, kad pabrėžtų jos mėlynas akis, rausvus skaistalus ant skruostikaulių ir rausvai rudą lūpų dažų spalvą, kuri, mūsų nuomone, puikiai tinka rudeniui.

@taylorswift Midnights dainų sąrašas atskleistas!! Pristatome: Midnights Mayhem with Me TSmidnightTS SwiftTok MidnightsMayhemWithMe ♬ Midnights Mayhem 1 serija – Taylor Swift

Swift, žiūrėdama į kamerą, pasakė žiūrovams: „Tai aš, labas. Žinau, kad turiu įprotį mesti paslaptingus įkalčius ir velykinius kiaušinius, kai teikiu jums informaciją apie savo muziką, ir nesu čia tam, kad to neigčiau, bet esu tam, kad tam nepaisyčiau.“ Tada ji pristatė „naują serialą“ savo naujos muzikos garbei pavadinimu „Midnights Mayhem With Me“.

Raudonasis (Taylor's Version) dainų autorius parodė į metalinį narvą, kuriame buvo stalo teniso kamuoliukai, ir paaiškino: „Naudosiu šį technologiškai pažangų įrenginį, kuris padės likimui nuspręsti, kokius kūrinių pavadinimus aš. Aš paskelbsiu ir kokia tvarka. Ji pažymėjo, kad buvo trylika stalo teniso kamuoliukų, pažymėtų Nr. 1–13, ir kiekvienas iš jų buvo sukurtas taip, kad atspindėtų „Midnights“ albumo takelį. „Taigi palikime tai likimo valiai“, – pasakė ji, prieš pasirinkdama b altą rutulį. „Pirmasis takelis, apie kurį papasakosiu, 13 takelis, nes, žinoma. Tada ji paėmė retro raudoną telefoną ir laikė jį prie ausies. „13 takelis vadinasi „Mastermind“, – pasidalijo ji.

Gerbėjai nuėjo į jos komentarų skiltį, kad pasidalintų savo įspūdžiais apie naujienas. "Meistras teisus Teiloras!" vienas vartotojas parašė, o kitas pridūrė: „Tai ikoniška“. Kiti spėliojo, kad Swift galėjo būti įkvėpta kultinės 90-ųjų klasikos laidos „Twin Peaks“ su savo apranga, linijų ir idėjų pristatymu kuriant vaizdo įrašą.Erelio akimis bhaktos ir mados entuziastai Instagram tinkle rašė, kad Swift švarką gamina Kanados etiketė Smythe, iš 2023 m. rudens/žiemos kolekcijos, ir piktinosi jo siluetu ir tuo, kaip be pastangų jis glosto Swift figūrą.

Nuo šio vaizdo įrašo Swift atskleidė šiuos dainų pavadinimus iš Midnights (kurios pagaliau pasirodys spalio 21 d.): 2 takelis, "Maroon", 6 takelis, "Midnight Rain", 7 takelis, "Klausimas" ?“ ir 8 takelis „Vigilante S-t“. (Kalendoriuje pasižymėkite oficialią „Midnights“ išleidimo datą, kai galėsime ne tik pamatyti visų dainų pavadinimus, bet ir juos išgirsti!)

Kategorija: