Bryce'as Dallasas Howardas atskleidžia daugiau apie „Juros periodo pasaulio“ filmų rinkinius, visą franšizę ir niokojančius būdus, kuriais kiti, kaip pranešama, elgėsi kuriant filmus. Naujame interviu „Metro UK“ 41 metų „Auksinio gaublio“ nominantė sėdo aptarti, kad jos komanda tariamai paprašė numesti svorio iš veiksmo serialo.

Žmogus-voras 3 alūnas diskusijos metu atskleidė, kad jos buvo paprašyta numesti svorio dėl savo vaidmens kaip Claire Dearing Juros periodo visatoje.Laimei, kai filmuojant trečiąjį „Juros periodo pasaulio“ filmą „Dominion“ (pasirodė šį birželį) „vėl kilo pokalbis apie jos kūną“, režisierius Colinas Trevorrowas nutildė juokingus reikalavimus.

„Kaip man tai pasakyti (mano buvo paprašyta nenaudoti savo natūralaus kūno kine“, – sakė Howardas išparduotuvėje. „Ir trečiajame filme iš tikrųjų dėl to, kad buvo tiek daug moterų, Colinas labai tvirtai jautė, kad mane apsaugojo, nes vėl kilo pokalbis: „Turime paprašyti Bryce numesti svorio“. „Twilight Saga“ aktorė tęsė: „(Colin) buvo tarsi: „Šioje planetoje yra daug skirtingų moterų, o mūsų filme yra daug skirtingų moterų“, – tęsė ji. „Turėjau padaryti tiek daug triukų, kurie nebūtų buvę įmanomi, jei būčiau laikęsis dietos“

Howardas pridūrė: „Esu tikrai sužavėtas visais veiksmais, kuriuos turiu atlikti, ir turiu tai daryti savo kūnu, ji buvo maksimaliai išnaudota, ir tikiuosi, kad tai dar vienas nuoroda, kas įmanoma.Howardas buvo ne vienas, nes jos aktorė DeWanda Wise (38 m.) prisidėjo prie jos interviu ir papasakojo apie savo panašią patirtį filmavimo aikštelėje vaidinant personažą Kaylą Watts. „Tai visada kažkas“, - sakė Wise. „Buvo didelis pasipriešinimas, kad Kayla turi raumenų, ką reiškia būti moterimi, atrodyti kaip moteris. Tai tik kiekviena pusė, tai negailestinga ir neįmanoma.“

Howardas praeitą mėnesį per visą trilogiją interviu „Insider“ kalbėjo apie tai, kad jam mokama „daug mažiau“ nei jos „Juros periodo pasaulio“ veikėjui Chrisui Prattui (43). Dirbdama 2023 m. „Juros periodo pasaulis: kritusi karalystė“ ji pasakojo sužinojusi naujienas apie tai, kad ji uždirba mažiau nei Prattas. Po to, kai pasirodė antrasis filmas „Juros periodo pasaulis“, „Variety“ pranešė, kad Howardui buvo sumokėta 8 mln. USD už pasirodymą filme „Fallen Kingdom“. Leidinys pažymėjo, kad tai buvo 2 mln. USD mažiau nei Pratto pranešta 10 mln. USD.

Pagalbos žvaigždė neseniai prisiminė mačiusi ataskaitas 2023 m. ir sakė „Insider“: „Ataskaitos buvo tokios įdomios, nes man buvo sumokėta daug mažiau, nei buvo rašoma ataskaitose, ir daug mažiau.Ji pridūrė: „Kai pradėjau derėtis dėl Jurassic, tai buvo 2014 m., tai buvo kitoks pasaulis, ir aš atsidūriau nepalankioje padėtyje. Howardas tęsė: „Deja, jūs turite užsiregistruoti trims filmams, taigi jūsų pasiūlymai yra sudaryti.“

Howardas taip pat pažymėjo, kad Pratt (ji draugauja su IRL) iš tikrųjų pasisakė už tai, kad ji uždirbtų daugiau pinigų, sužinojusi, kad trilogijoje „Juros periodo pasaulis“ uždirbo daug daugiau nei ji. Jiedu dirbo kartu 3 filmuose; įskaitant pirmąjį franšizės filmą, 2015 m. „Juros periodo pasaulis“, 2023 m. „Juros periodo pasaulis: kritusi karalystė“ ir naujausią 2023 m. „Jurassic World Dominion“ dalį.

„Kai tik pasitaikydavo galimybė uždėti adatą ant daiktų, dėl kurių dar nebuvo susitarta, pavyzdžiui, žaidimas ar pasivažinėjimas, jis tiesiogine prasme man pasakė: „Jums, vaikinai, net nereikia nieko daryti. Aš padarysiu visas derybas. Mums bus mokama tiek pat, ir tau nereikės apie tai galvoti, Braisai“, – sakė ji.„Ir aš jį labai myliu, kad tai daro. Tikrai taip, nes už tokius dalykus man buvo sumokėta daugiau nei kada nors už filmą. Dabar filmas išleistas DVD ir „Blu-ray“ formatu ir gali būti transliuojamas per Peacock.

Kategorija: