Sveikas svorio metimas – tai kūno maitinimas tinkamu maistu reguliariai mankštinantis. Atsižvelgdami į tai, susisiekėme su registruotais dietologais ir kitais sveikatos ekspertais dėl dviejų pagrindinių maisto produktų, kuriuos reikia valgyti kiekvieną dieną, kad palaikytume sveiką žarnyną, medžiagų apykaitą ir suteiktų jums reikiamos energijos svorio metimo kelionei. Skaitykite patarimus, pasiūlymus ir įžvalgas iš Trista Best, MPH, RD, LD, registruotos „Balance One Supplements“ dietologės ir Lisa Richards, registruotos mitybos specialistės ir „The Candida Diet“ kūrėjos.

Shutterstock

Avižiniai dribsniai / Naktinės avižos:

"Geriausios naktinės avižos ir avižiniai dribsniai yra neįtikėtinai unikalus pusryčių maistas, nes juose gausu maistinių medžiagų, kai jie gaminami iš tinkamų ingredientų, o skonis, tekstūra ir temperatūra gali būti labai įvairi. Jos teigimu, dieną pradėti nuo avižų yra puikus būdas nustatyti likusio maisto pasirinkimo toną. Avižose esanti ląsteliena padeda jaustis sotiems ir patenkintiems, taip pat apsaugo nuo gliukozės šuolio ar kritimo."

Shutterstock

"Richards sutinka ir priduria, kad naktinės avižos gali būti puikus maistas, kurį galima įtraukti į svorio metimo dietos planą. Ji pakartoja, kad skaidulų kiekis padidins sotumo jausmą ir padės išvengti persivalgymo ir nesveiko maisto. Avižose esančios skaidulos taip pat veikia kaip prebiotikas, sako Richardsas, kuris maitins gerąsias bakterijas, kad pagerintų žarnyno sveikatą, o tai naudinga svoriui ir bendrai gerovei.M altų linų sėmenų galima lengvai pridėti prie naktinės avižų receptų, kad pagerintumėte medžiagų apykaitą skatinančias savybes, rekomenduoja Richardsas."

Shutterstock

"Ląstelienos ir omega-3 riebalų rūgštys yra maistinės medžiagos, kurios, kaip manoma, pagerina medžiagų apykaitą sumažindamos metabolinio sindromo riziką, aiškina Richardsas. Ji pataria, kad imbiero pridėjimas prie vienos nakties avižų recepto taip pat gali pagreitinti medžiagų apykaitą, padidindamas vidinę kūno temperatūrą. Dirbant aukštesnėje temperatūroje gali padidėti kalorijų kiekis, kurį organizmas turi sudeginti, kad veiktų optimaliai, todėl Richardsas teigia, kad šis ingredientas kartu su gliukoze taip pat gali pagerinti lipidų profilius."

Shutterstock

Bananai

"Geriausiai paaiškina, kad vaisiai, turintys daug skaidulų, gali pagerinti virškinimą, o jei jūsų tikslas yra numesti riebalus, svarbu „paimti daugiau maistinių medžiagų, kurias taip pat gali pasiūlyti bananai“, pvz., kalio ir vitamino C.Ji pabrėžia, kad bananuose esanti ląsteliena „ilgiau pavalgius išlaikys sotumo jausmą“, o tai sumažins užkandžiavimą. Bananuose esanti ląsteliena taip pat gerina virškinimą, nes „padidina išmatą ir palaiko reguliarų tuštinimąsi“, priduria ji."

Shutterstock

"Šios savybės apsaugo nuo pilvo pūtimo ir padidina svarstyklių svorį. „Ši maistinė medžiaga taip pat veikia kaip prebiotikas, kad maitintų gerąsias žarnyno bakterijas ir išliktų sveikas bei subalansuotas“, – tęsia ji. Richardsas sutinka ir daro išvadą, kad bananuose yra daug kalio, kuris padeda reguliuoti natrio kiekį ir užkirsti kelią vandens susilaikymui. Pastebėta!"

Kategorija: