Jei dar nebuvo aišku, kodėl Leonardo DiCaprio atkreipė dėmesį į Gigi Hadid, naujausia jos išvaizda turėtų tai patvirtinti! Rugsėjo 14 d. Niujorke buvo pastebėta vykdanti reikalus, 27-erių manekenė pasipuošė nedarbinga savo atsitiktine, šaunia išvaizda.

Įdomiausia, kad vieno vaiko mama įrodė, kad galima dėvėti aptemptus, per didelius drabužius ir puikuotis savo figūra, nes ji, atrodo, įkvėpimo sėmėsi iš Zendaya (ar ne mes visi?! ).Manome (ir tikimės!), kad per kelis ateinančius mėnesius daug daugiau įžymybių nukopijuos šią „Zendaya“ ir dabar „Gigi“ nulemtą „peekaboo“ tendenciją!

Gigi sujungė marškinius su didelėmis žemomis „Amiri Resort 2023“ kelnėmis, kurios sulaukė didelio susidomėjimo socialinėje žiniasklaidoje, ar galime pridėti, ir „Gucci“ loafers, o „Zadig“ nemėgino „Big Apple“ & Voltaire odinė striukė. Ji užbaigė savo nedarbingą išvaizdą su keletu Krewe Milan akinių nuo saulės ir užsidėjo ilgus plaukus, leidžiančius jiems laisvai tekėti Niujorko vėjui.

Mados stilistė ir asmeninė pirkėja Mimi Cuttrell pasidalijo Gigi išvaizdos nuotrauka savo Instagram paskyroje, o gerbėjai apie tai negailėjo komentarų skiltyje! „Tu + Gigi=tobulumas“, – rašė vienas gerbėjas, kalbėdamas apie Mimi ir Gigi partnerystę. „Esu apsėstas šių kelnių“, – rašė kitas gerbėjas, o po jo – ugnies jaustukas. „Tos kelnės tokios serga“, – patvirtino kitas. „Taip gerai, kad užknisu“, – komentavo kitas gerbėjas.„Mimi nepraleidžia“, – rašė kažkas kitas.

Kategorija: