Kalbant apie mankštą, asmeniniai treneriai pabrėžia, kad svarbiausia praktikuoti tai, kas tinka jums ir jūsų kūnui, o tai išsiaiškinti per bandymus ir eksperimentus gali būti smagu! Tai pasakę, susisiekėme su asmeniniais treneriais ir sveikatos ekspertais dėl trijų greitų ir paprastų būdų, kaip sudeginti dar daugiau kalorijų sportuojant ir daugiau sužinoti apie savo jėgas. Skaitykite toliau, kad gautumėte Macy Sarbacker, sertifikuotos asmeninės trenerės, sveikatingumo ekspertės ir Macy Michelle tinklaraščio vykdomosios redaktorės, patarimų, pasiūlymų ir įžvalgų.

Shutterstock

Pridėti kulkšnies svorį

"Nr. Nesvarbu, kokią treniruotę darote, pridėkite kulkšnies svarmenis, kad sudegintumėte papildomų kalorijų, pataria ji. Sarbackeris pažymi, kad pridedant kulkšnies svarmenis veikia, nes jūs sunaudojate daugiau energijos; dėl to jūsų kūnas sudegina daugiau kalorijų."

Shutterstock

Trenruokis nevalgius

"Pabudęs ar net prieš vakarienę Sarbackeris pabrėžia, kad prieš valgydamas ką nors treniruojasi, nes tai leidžia sudeginti dar daugiau, nei tikitės. Treniruokitės nevalgius, pataria ji kartodama, kai treniruojatės, darykite tai nevalgius. Tai, anot jos, gali padėti sudeginti daugiau kalorijų, kai dirbate iš sukauptos energijos, o ne deginate ką tik suvartotą maistą."

Shutterstock

Eiti nuokalne ant bėgimo takelio

"Atliekant įprastą treniruotę bėgimo takeliu, „Sarbacker“ rekomenduoja ją sustiprinti, darant tai ant nuolydžio, o ne prie to, prie kurios esate įpratę. Eikite ant bėgimo takelio nuolydžio, sako ji ir priduria, kad jei vaikštote reguliariai, tiesiog padidinkite savo polinkį, kad sudegintumėte daugiau kalorijų. Tai veikia, sako ji, nes padidinate širdies susitraukimų dažnį, o tai savo ruožtu padeda sudeginti daugiau kalorijų. Tai pasakius, Sarbacker daro išvadą, kad treniruočių pakeitimas gali duoti daugiausia naudos. Jei kiekvieną dieną darote tą pačią treniruotę ilgą laiką, jūsų kūnas prie to pripras, aiškina ji. Pakeiskite savo treniruotes išbandydami naujas pamokas, įtraukdami naują įrangą ir pan. Tai padeda sudeginti daugiau kalorijų, pažymi ji, nes tai leidžia jūsų kūnui spėlioti. Pastebėta!"

Kategorija: