Zendaya tiesiog nuo kilimo ir tūpimo tako sukrėtė žavingą gėlių išvaizdą, o gerbėjai negali atsistoti! „Dune“ žvaigždė (26 m.) naujame savo 152 mln. sekėjų įraše pozavo su nuostabia b alta suknele ir puikavosi spindinčia veido oda bei tonizuota figūra, pasitelkusi išlenktą aptempimą ir aukštą kojas apnuogintą skeldį.

Emmy nugalėtojos suknelė yra pagal užsakymą pagaminta Loewe ir drabužis, kuris podiume debiutuos tik rugsėjo 30 d. Zendaya drabužis pasižymi dideliu b altu lelijos žiedu ant liemens, pagaminto iš emalio žalvario, ir tai, ką gerbėjai vadina „gražiu gėlės žiedlapiu“ arba primenančiu „nuostabų drugelio sparną“.”

Ispanijos prabangos prekės ženklo kūrybos direktorius Jonathanas Andersonas atskirame Instagram įraše rašė, kad Zendaya dėvėjo „Loewe SS2023 peržiūrą“, o jos stilistas Law Roach nurodė, kad ši išvaizda buvo „pritaikyta“ stiliaus ikonai. Antraštėje Zendaya pažymėjo savo „glam“ komandą, nes jos įrašas patiko milijonams gerbėjų, o tūkstančiams jos komentarų skiltyje išpopuliarino jos aprangą.

„Tu esi be galo kvapą gniaužianti“, – rašė vienas gerbėjas, o kitas pridūrė, – „ši suknelė ant tavęs Z! Žmogus-voras: Jokiu būdu namo garsūs alūnos draugai taip pat pakomentavo jos įrašą, pagirdami jos grožį ir stilių – Gabrielle Union parašė „Vizija“ raudona širdimi, o Dove'as Cameronas kalbėjo už mus visus ir pridūrė: „Aš esu praradimas.“

Queer Eye Jonathanas Van Nessas mielai parašė: „Ar tai nuostabiausias vaizdas, kokį mano akys kada nors matė karalienė? ir Zendaya „Euphoria“ bendražvaigždė Storm Reid pridūrė: „Tiesiog oho“, apibendrindamas mūsų mintis, kai taip pat žiūrime į Zendaya!

Kategorija: