Julianne Moore pasipuošė nuostabia juoda suknele Venecijos kino festivalyje ir sužavėjo gerbėjus spindinčiu, nesenstančiu švytėjimu ir tvanku stiliumi. „Oskaro“ laureatė (61 m.) pasipuošė iki grindų juoda suknele su elegantiškomis sagų detalėmis, siaurais dirželiais ir subtiliu kojas apnuogintu skeltuku, kad reklamuotų „Amžinąją dukrą“. „The Still Alice“ žvaigždė pasidalijo savo ansambliu įraše, skirtame savo 2,3 mln. „Instagram“ sekėjų, ir jie negali atsigaivinti!

Julianne Moore dalyvaus 79-ojo Venecijos tarptautinio kino festivalio raudonuoju kilimu „Amžinoji dukra“ pic.twitter.com/4zRvht5Mm5

- Julianne Moore failai (@jmoorefiles) 2023 m. rugsėjo 6 d.

Julianne Moore 79-ajame VeniceFilmFestival eina ant raudonojo kilimo „Amžinoji dukra“ pic.twitter.com/hppPMIoTwm

- Atnaujinimai. (@21metgala) 2023 m. rugsėjo 6 d.

Moore suknelė yra Miu Miu, o žvilgančio, blizgučiais puošto audinio gabalas yra iš Italijos prabangių prekių ženklų kolekcijos „A Black Special“. Drabužis taip pat pasižymėjo mielu juodu lankeliu ties iškirpte, juosmens paryškinimu ir kišenėmis ties klubais. Prie šios suknelės Moore derėjo juodus satininius Miu Miu aukštakulnius, o žavingą puošmeną papuošė blizgančiais sidabriniais kabančiais auskarais ir derančiu Cartier kaklo papuošalu. Vaikams viskas gerai alūnė dėvėjo jai būdingas ilgas, raudonas spynas, per vidurį išsiskleidė ir ištiestas, kai šypsojosi prieš fotoaparatus ir žengė raudonu kilimu Venecijoje, Italijoje.

Moore įkėlė nuostabų raudonojo kilimo kadrą savo IG pasekėjams ir savo įrašo antraštę pavadino „The EternalDaughter Premiere“, dėkodama ir įvertindama savo glam komandą.Natūralu, kad jos nuotrauka sulaukė tūkstančių gerbėjų simpatijų ir komentarų, daugelis iš jų atkreipė dėmesį į tai, kaip aktorė „atrodo, niekada nesensta“ ir „tikrai gėrė iš jaunystės š altinio“. Vienas vartotojas pakomentavo: „Viena iš mano mėgstamiausių visų laikų aktorių visada yra vizija! o kitas pridūrė: „Ta suknelė taip gerai tinka!

Kiti gerbėjai perteikė savo mintis apie Moore'o suknelę su raudonomis širdelėmis, širdelės akimis ir ugnies jaustukais, kaip rašė kitas: „atmeskite odos priežiūros rutiną! turėdamas galvoje jos neįtikėtiną spindesį ir jaunatvišką pobūdį. Mes negalėjome daugiau susitarti, o kitas paklausė: „Kokia tavo paslaptis, Džuliana? (Ne, tikrai!) Filmas Moore'as atvyko palaikyti „Amžinoji dukra“ yra paslaptingos dramos filmas, režisierė Joanna Hogg ir kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Tilda Swinton.

Būsimi Moore projektai yra komedijos trileris Sharper , kuriame taip pat vaidina Sebastianas Stanas ir Johnas Lithgow. Ji taip pat ką tik pasirodė filme „Kai baigsi išgelbėti pasaulį“ šių metų pradžioje. filmas, kuriame ji ir „Stranger Things“ suomis Wolfhardas vaidino motiną ir sūnų.

Visa tai, kad ir kokį filmą Moore reklamuotų ar kokioje premjeroje dalyvautų, ji neabejotinai pasuks galvą ant raudonojo kilimo, kaip matyti iš šios gražios Miu Miu išvaizdos!

Kategorija: