Žarnyno sveikata ir svorio metimas eina kartu. Tai reiškia, kad jei norite sulieknėti, svarbu pirmenybę teikti sveikam virškinimui, o didžioji to dalis tenka jūsų kasdienei mitybai. Yra daugybė maisto produktų, kurie gali pakenkti jūsų žarnyno mikrobiomui, bet, laimei, yra tiek daug žarnyno sveikatai naudingų variantų, dėl kurių reguliariai valgant jūsų kūnas gali jaustis geriau nei bet kada. Tiesą sakant, yra vienas skanus, netikėtas vaisius, galintis daryti stebuklus ir virškinimui, ir juosmeniui: abrikosai.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kodėl abrikosai yra toks neįvertintas užkandis, kai kalbama apie svorio metimą ir virškinimo sveikatą, pasikalbėjome su mitybos specialiste Lisa Richards, knygos „The Candida Diet“ kūrėja. Ji išskyrė visus šio skaidulinio vaisiaus naudą ir netgi davė mums geriausius patarimus ir gudrybes, kaip jį įtraukti į savo mitybą. Žemiau rasite visą jos ekspertų įžvalgą!

Shutterstock

Abrikosai

"Kai galvojate apie geriausius užkandžius norint numesti svorio, abrikosai greičiausiai nešauna į galvą iš karto. Kaip pažymi Richards, šie vaisiai dažnai neįvertinami dėl savo juosmens lieknėjimo, tačiau ji juos vadina galingais vaisiais, nes jie ne tik mažai kaloringi, bet ir daug b altymų. Ko daugiau galite norėti iš sveiko užkandžio, kuris gali padėti numesti svorio?!"

"Suteikti b altymai (abrikosai) padės jausti sotumą, o mažas kalorijų tankis padeda išvengti kalorijų persivalgymo, aiškina Richardsas.Tai reiškia, kad galite patenkinti savo smaližius nesijaudindami, kad per daug nurysite, nes gana greitai pasisotinsite nuo visų b altymų ir ilgiau išliksite sotūs."

Shutterstock

Nr. Rezultatas! Visas šis pluoštas gaunamas ir iš abrikosų odos, ir iš minkštimo; jame tikrai daug dalykų, ir jūsų žarnynui tai patiks.

"Laimei, šį maistą įtraukti į savo racioną lengva kaip pyragą, nes abrikosai yra tokie universalūs. Richardsas sako, kad juos galima lengvai pridėti prie daugelio patiekalų ir užkandžių. Jie gali padidinti b altymų ir skaidulų kiekį užkandžiuose, pavyzdžiui, jogurte, kuris yra puikus mažai kaloringas pasirinkimas. Smagu!"

"Tačiau reikia nepamiršti dar vieno svarbaus dalyko: kai tik įmanoma, rinkitės šviežius, o ne džiovintus abrikosus.Taip yra todėl, kad džiovintuose abrikosuose yra daugiau kalorijų, todėl, kaip pažymi Richardsas, jei jūsų tikslas yra numesti svorio, švieži abrikosai būtų geresnis pasirinkimas. Supratau!"

Kategorija: