Gerbėjams įsijungus į ilgai lauktą „America’s Got Talent“ (AGT) finalą šią savaitę, daugelis liko priblokšti teisėjos Heidi Klum tvankaus ansamblio! 49 metų supermodelis renginyje pademonstravo savo neįtikėtiną figūrą, vilkėdama išlenktą, žaliai juodai dryžuotą suknelę su žvilgančiu, permatomu audiniu. Nuo apatinio drabužio iškirptės iki (ne vieno, o dviejų!) drąsių aukštų skeltukų, kurie puikavosi stangriomis Klum kojomis, suknelę vienas gerbėjas pavadino „tobuliausia ir stulbinančia finaline išvaizda.”

Vokietijos kito geriausio modelio vedėja pasidalijo savo vakaro apranga su 9,9 milijono Instagram sekėjų septyniuose atskiruose įrašuose, įskaitant nuostabius viso kūno kadrus užkulisiuose, vaizduojančius visą spindinčią spindesį, nuotraukas ant raudono kilimo, asmenukes. ir juokingi vaizdo įrašai su kolege teisėja Sofia Vergara ir nuotrauka su kolegomis Howie Mandel, Simon Cowell ir Terry Crews bei oficialia AGT 17 sezono nugalėtoja – šokių grupe „The Mayyas“.

Siekdama užbaigti pasiruošimą finalui, Klum savo suknelę suporavo su smailėjančiais, dangų siekiančiais juodais kulnais ir vilkėjo jai būdingas ilgas blondines kirpčiukus ir kirpčiukus su laisvomis bangomis. Kalbant apie makiažą, legendinis supermodelis pasirinko klasikines dūmines akis, blizgančias rožines lūpas, rožinius skaistalus palei savo ikoniškus skruostikaulius ir švytintį paryškintuvą, išryškinantį spindinčius jos suknelės elementus.

Jos įrašuose gerbėjai gali pamatyti dar daugiau įmantrių jos įsimintinos suknelės detalių, tokių kaip permatomos, suvarstomos dailylentės ir blizgučiai.Oficialioje laidos „Instagram“ komentarų skiltyje ir „Twitter“ daugelis gerbėjų išpopuliarino jos aprangą, vadindami jos suknelę „neužmirštama“, „gražia“ ir „glostančia“ jos figūrą. Kiti atkreipė dėmesį į tai, kad Klum „niekada nesensta“, ir laikė ją „nesenstančia gražuole“ ir „stiliaus ikona“. Tikrai sutinkame!

Klum taip pat yra pusė daugelio gerbėjų mėgstamo teisėjo / draugystės dueto su Modern Family alum Vergara, 50, ir ji įkėlė du įrašus su savo draugu, kuriuos kai kurie gerbėjai parašė, padarė juos „emocingais“. Viename karčiai saldžiame vaizdo įraše Klumas ir Vergara panaudojo komišką liūdno veido filtrą ir kalbėjo, kad liūdi, kad konkurso šou baigėsi. Netrukus Klumas taip pat paskelbė mielą asmenukę su Vergara, nes jiedu matomi finalinėje aprangoje prie teisėjo stalo.

Savo antraštėje Klum parašė: „Aš pasiilgau tavęs, @sofiavergara“ su raudonos širdies jaustuku. (Tikrai pasiilgsime jų savaitės pasirodymų išvaizdos, susiliejančių akimirkų ir asmenukių kartu!)

Kategorija: