Pirmadienis, rugsėjo 12 d., galėjo būti 74-oji „Primetime Emmy“ apdovanojimų ceremonija, tačiau tai taip pat buvo labai laukto pirmojo tokio pobūdžio „Vogue World: New York“ mados šou, kuris vyko kaip dalis Niujorko mados savaitė, skirta leidinio 130-osioms metinėms paminėti.

„Mada keičiasi, o „Vogue“ daro kažką ypatingo, kad tai švęstų – mados šou susitinka gatvės mugė, kuri dabar atspindi mūsų bendruomenės kūrybinę dvasią“, – sakė „Condé Nast“ vyriausioji turinio pareigūnė Anna Wintour. pasaulinis „Vogue“ redakcijos direktorius.„Niujorkas yra puiki vieta tam – miestas, kuris yra toks pat neramus, dinamiškas ir atgaivintas, kaip ir šiandieninė mada. Čia, čia!

Splash News

Renginyje lauke buvo pristatyta keletas mados biblijos mėgstamiausių 2023 m. rudens įvaizdžių, tokių kaip Balenciaga, Dior, Gucci, Valentino, Burberry, Coach, Michael Kors, Ralph Lauren, Tory Burch ir daugelis kitų; o viena didžiausių ir ryškiausių tendencijų ant kilimo ir tūpimo tako buvo metalo tendencija, kurią taip meistriškai demonstravo kai kurie geriausiai apmokami ir paklausiausi modeliai pasaulyje, tokie kaip Gigi Hadid, Bella Hadid, Kendall Jenner, Irina Shayk. , Joan Smalls ir Emily Ratajkowski, tarp daugelio kitų!

Joan Smalls pasirinko blizgančio b alto viršaus ir juodo sijono derinį, o Kendall Jenner pasirinko blizgesį ir grunge stilių, vilkėdama Prada briaunotą dėklą po permatoma tinklinio audinio suknele ir stambiais koviniais batais. Gigi Hadid taip pat mėgavosi daugiasluoksnės išvaizdos „du viename“ stiliumi, vilkėdama aptemptus džinsus ir b altą apatinę kelnaitę po nuostabia šviesą atspindinčia auksine, permatoma, tinklelio spalvos suknele.

Splash News

Gigi jaunesnioji sesuo Bella taip pat žengė kilimo ir tūpimo taku apsisukusi galvą, vilkėdama raibuliuotą sidabrinę tūrinę A formos metalinę suknelę su asimetrišku krašteliu, o Irina Shayk atrodė be vargo seksualiai ir stilingai vilkėdama metalinį gilų midi modelį su super. -Raštinės šoninės išpjovos. Neseniai susilaukusi Emily Ratajkowski taip pat sužavėjo visus savo pasivaikščiojimu podiumu, nes ji buvo apsvaigusi vilkėdama sidabrinės spalvos midi suknelę su žemu juodu diržu ir dideliais, niūriais juodais batais.

"A-kategorijų dalyviai buvo ne tik ant kilimo ir tūpimo tako, nes publikoje taip pat buvo daug garsių svečių, įskaitant Gucci vilkintį Jaredą Leto, vyresniąją Kendall seserį Kourtney Kardashian ir jos vyrą Travisą Barkerį ir Doja Cat, kad būtų tik keletas. Lil Nas X net pakilo iš savo vietos FROW, kad surengtų minią malonų „Industry Baby“ pasirodymą."

Kategorija: