Jei manėte, kad Kanye Westas ir Irina Shayk buvo nuostabios rungtynės, tiesiog palaukite, kol išgirsite gandus, kad jis susitikinėja su buvusia Victoria's Secret angele Candice Swanepoel! Taip, tikrai! Remiantis pranešimais, 45 metų „Eazy“ reperis ir 33 metų modelis pradėjo susitikinėti visai neseniai, po to, kai iš pradžių tariamai susitaikė dėl meilės madai.

Ar Kanye Westas ir Candice Swanepoel susitikinėja?

„Kanye ir Candice susitikinėja ir jų santykiai yra nauji“, – „Entertainment Tonight“ atskleidė viešai neatskleista informacija. „Jie mėgsta vienas kitą ir džiaugiasi, kaip viskas klostosi iki šiol. Juos siejo mada ir kūrybiškumas. Kanye džiaugiasi Candice.“

Instagram.com/kanyewest

Nepanašu, kad Kanye ar grupės „Tropic of C“ įkūrėjas bandytų nuslėpti apie savo santykius, apie kuriuos sklinda gandai, nes jie abu apie tai buvo šiek tiek atviri socialinėje žiniasklaidoje. Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., Kanye iš naujo paskelbė „Instagram“ istoriją, kurioje jis ir modelis buvo rodomi kartu Niujorko mados savaitėje už neryškaus stiklo.

Nors buvo labai sunku suprasti, kas iš tikrųjų vyksta neryškiame paveikslėlyje, Candice aprangos siluetas, kurį sudarė rožinės spalvos kelnės, juodas viršus ir sidabrinė striukė, buvo lengvai atpažįstamas dėl kitų nuotraukos, kuriose ji vilki tą pačią aprangą, kuri buvo paskelbta kitose vietose, įskaitant nuotrauką su 21 m. Amelia Hamlin, kuri buvo paskelbta „The Lions Talent Management“ vadovaujančio partnerio Ali Kavoussi „Instagram“ paskyroje.

"Nepaisant visko, ką ką tik rašėme aukščiau, daugelis kitų š altinių užsiminė, kad Kanye ir Candice iš tikrųjų nėra daiktas, vienas š altinis sako, kad ji yra tik viena iš jo mūzų, o kitas dar griežčiau sako, kad tai. yra ne kas kita, kaip viešųjų ryšių triukas."

"Jie yra kartu norėdami reklamuoti savo „Yeezy“ liniją, „Us Weekly“ sakė š altinis. Jie gerai bendradarbiauja kartu ir sieja mados ryšius. Viskas, kas nėra darbo santykiai, nėra tiesa. Jie nėra susiję romantiškai. Ji dar viena iš jo mūzų."

Kitas viešai neatskleistas asmuo pranešė puslapiui Six, kad jų santykiai buvo ne tokie, kokie atrodė, ir tiesiog norėjo padėti Kanye reklamuoti savo Yeezy GAP akinius nuo saulės, kurių veidas yra Candice. Įdomu tai, kad anksčiau šiais metais ji taip pat dirbo modeliu Kanye buvusiai Kim Kardashian Skims linijai kartu su Alessandra Ambrosio, Heidi Klum ir Tyra Banks.

Kategorija: